Nový design od CeSYSu? Představujeme Designcentrum!

Rádi bychom Vás informovali, že od dnešního dne máte k dispozici nové Designcentrum. Modernizujte vzhled svých webových stránek prostřednictvím exkluzivních designů navržených profesionálními grafiky a trendy moderního webdesignu pro rok 2018.

Vážení a milí přátelé,

již řadu let pro Vás navrhujeme vzhled Vašich webových stránek. Aby ale výběr Vašeho příštího designu byl ještě jednodušší a rychlejší, spustili jsme pro Vás nové CeSYS Designcentrum.

Zde si můžete prohlédnout všechny dostupné nové moderní designy a to v poměru 1:1. Získáte tak přesnou představu, jak daný design bude vypadat po implementaci na Vašich stránkách.

Všechny naše designy se vyznačují přehledností a snadnou navigací. Máte tak jistotu, že se zákazník při cestě k odeslání objednávky někde na stránkách nezatoulá. Rovněž klademe důraz na v dnešní době tak důležitou responzibilitu, a proto všechny nové designy jsou již v základu optimalizovány pro mobilní zařízení. Objednávkou nového designu tak získáte responzibilitu Vašich stránek zdarma.

Objednávka nového designu

 1. Přejděte na nabídku designů a klikněte na zvolený design. 
 2. V dolní části stránky pod náhledem designu naleznete talčítko "Prohlédnout design". To Vám umožní si prohlédnout design úvodní stránky, výsledků vyhledávání, detailu termínu a to jak pro PC, tablety, tak mobilní zařízení.
 3. Pokud máte vybráno, můžete přejít k objednávce. Mimo samotný design také nabízíme doplňkové služby, které si můžete přiobjednat.

Nabídka doplňkových služeb

Doplňkové služby č. 1 - 3 900 Kč

 • Šablona - leták do výlohy
 • Šablona - Popis zájezdu
 • Šablona - Top nabídky ve dvou provedeních
 • Šablona - Newsletteru

Doplňkové služby č. 2 - 8 900 Kč

 • Logotyp, včetně základního manuálu

Doplňkové služby č. 3 - 2 900 Kč

 • Vizitky
 • Hlavičkový papír
 • Obálka
 • Základní návrh letáku

Nevybrali jste si?

Pokud jste si nevybrali ze žádných navrhovaných designů, můžete nám také zaslat poptávku. Stačí vyplnit krátký formulář s informacemi, jak byste si design stránek představovali a preferované barvy. My Vám pak navrhneme design podle Vašich přání.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading