Nový design od CeSYSu? Představujeme Designcentrum!

Rádi bychom Vás informovali, že od dnešního dne máte k dispozici nové Designcentrum. Modernizujte vzhled svých webových stránek prostřednictvím exkluzivních designů navržených profesionálními grafiky a trendy moderního webdesignu pro rok 2018.

Vážení a milí přátelé,

již řadu let pro Vás navrhujeme vzhled Vašich webových stránek. Aby ale výběr Vašeho příštího designu byl ještě jednodušší a rychlejší, spustili jsme pro Vás nové CeSYS Designcentrum.

Zde si můžete prohlédnout všechny dostupné nové moderní designy a to v poměru 1:1. Získáte tak přesnou představu, jak daný design bude vypadat po implementaci na Vašich stránkách.

Všechny naše designy se vyznačují přehledností a snadnou navigací. Máte tak jistotu, že se zákazník při cestě k odeslání objednávky někde na stránkách nezatoulá. Rovněž klademe důraz na v dnešní době tak důležitou responzibilitu, a proto všechny nové designy jsou již v základu optimalizovány pro mobilní zařízení. Objednávkou nového designu tak získáte responzibilitu Vašich stránek zdarma.

Objednávka nového designu

 1. Přejděte na nabídku designů a klikněte na zvolený design. 
 2. V dolní části stránky pod náhledem designu naleznete talčítko "Prohlédnout design". To Vám umožní si prohlédnout design úvodní stránky, výsledků vyhledávání, detailu termínu a to jak pro PC, tablety, tak mobilní zařízení.
 3. Pokud máte vybráno, můžete přejít k objednávce. Mimo samotný design také nabízíme doplňkové služby, které si můžete přiobjednat.

Nabídka doplňkových služeb

Doplňkové služby č. 1 - 3 900 Kč

 • Šablona - leták do výlohy
 • Šablona - Popis zájezdu
 • Šablona - Top nabídky ve dvou provedeních
 • Šablona - Newsletteru

Doplňkové služby č. 2 - 8 900 Kč

 • Logotyp, včetně základního manuálu

Doplňkové služby č. 3 - 2 900 Kč

 • Vizitky
 • Hlavičkový papír
 • Obálka
 • Základní návrh letáku

Nevybrali jste si?

Pokud jste si nevybrali ze žádných navrhovaných designů, můžete nám také zaslat poptávku. Stačí vyplnit krátký formulář s informacemi, jak byste si design stránek představovali a preferované barvy. My Vám pak navrhneme design podle Vašich přání.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading