Nový způsob vyhledávání zájezdů

Ať už jste prodejcem výhradně českých CK nebo využíváte nabídku německých a rakouských cestovek v CeSYSu, zaručeně oceníte naše nejnovější vylepšení CeSYS vyhledávače. Rádi bychom Vám představili nový, rychlejší a přehlednější způsob vyhledávání.

Vážení a milí přátelé,

rádi bychom Vám představili nejnovější vylepšení CeSYS vyhledávače. Nyní nově můžete využít rychlejšího způsobu vyhledávání zájezdů jak pro české, tak německé cestovní kanceláře.

Zmíněnou novinku naleznete v administraci Vašeho CeSYSu. Po přihlášení do administrace přejděte na "Vyhledávač". Zvolte české nebo německé CK. Pro obě varianty funguje nové vyhledávání identicky.

1.) Vyhledávací maska

Vyplňte vyhledávací masku tak, jak jste zvyklí. Tady se nic nemění. Pouze po vyplnění klikněte na nově přidané tlačítko "Hledat hotely".

2.) Destinace

Všimněte si, že se Vám nejprve načtou informace o destinacích. V levém horním rohu vídíte nabídku destinací pro Vámi zvolené státy ve vyhledávací masce. Tabulka rovněž obsahuje počet hotelů pro danou destinaci/stát a nejnižší cenu zájezdu. Vyberte kliknutím na požadovanou destinaci nebo přímo na stát.

3.) Hotely

Po kliknutí na destinaci se Vám načtou hotely v pravém horním rohu. Nově zobrazená tabulka obsahuje užitečné informace. Najdete zde pro každý hotel počet hvězdiček, vzdálenost od moře, hodnocení, počet CK, počet termínů a nejnižší cenu za zájezd. Klikněte na Vámi zvolený hotel.

4.) Termíny

Nyní již vídíte ve spodní tabulce termíny odpovídající Vámi zvolené destinaci a hotelu. V pravé části stránky jsou navíc dostupné k prohlédnutí obrázky pro daný hotel. Také zde vidíme parametry hotelu a originální popisek od vybrané cestovní kanceláře. 

5.) A je to!

Zbylé kroky již zůstavají stejné. Tedy kliknete na termín a v nově otevřené záložce s detailem termínu zarezervujete zájezd jako doposud.

Pokud se Vám více zamlouvá staré vyhledávání podle termínů, ničeho se nebojte. Tato varianta nadále zůstává v CeSYS vyhledávači pod tlačítkem "Vyhledat termíny".

Pokud máte s novým způsobem vyhledávání potíže, neváhejte a kontaktujte CeSYS podporu na podora@darkmay.cz, kde Vám rádi poradíme.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading