Školení "Marketing v provizním prodeji"

Připravili jsme pro Vás školení z oblasti online marketingu, kde se s námi naučíte inzerovat svoji cestovní agenturu pomocí PPC nástroje Google Adwords, propagaci na Facebooku a také jak optimalizovat web pro internetové vyhledávače.

Vážení a milí přátelé,

připravili jsme pro Vás celodenní školení z oblasti online marketingu nazvané "Marketing v provizním prodeji". Školení je zaměřené na online marketingové nástroje, které je dobré znát, pokud to s internetovým prodejem myslíte vážně.

Pro koho je školení určeno

Pro cestovní agentury, které mají zájem o svojí propagaci na internetu, ale doposud neví jak na to.

Co se na školení naučíte 

  • základy PPC reklamy na internetu
  • tvorba reklamních kampaní v Google Adwords
  • inzerce v prostředí sociální sítě Facebook
  • co je to SEO a proč byste ho měli znát?
  • jak optimalizovat Váš web v prostředí CeSYSu pro internetové vyhledávače

Místo a čas školení

Termíny konání jsou předběžně naplánované na únor příštího roku a proběhnou ve městech Praha a Olomouc.

  • Praha - 13.2. 2018 - Kongresové centrum Sázava, Chemická (Ekonomická) 952, 148 00 Praha 4 - Kunratice 09.00 - 15.00 hod.
  • Olomouc - 27.2. 2018 - Hotel Flora, salón Pomněnka 9.00 - 15.00 hod.

Cena

Cena za osobu do 31.12.2017: 2 599 Kč bez DPH

Při registraci od 1.1. do 31.1.2018: 3 449 Kč bez DPH 

V ceně je zahrnuto občerstvení. Každý účastník obdrží po absolvování certifikát.

Prosíme přihlašujte se co nejdříve. S přihlášenými agenturami bychom rádi implementovali Google Analytics již nyní, ať na školení můžeme vycházet z Vašich dostupných dat.

V případě zájmu se nám prosím hlaste pomocí registračního formuláře.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading