Školení "Marketing v provizním prodeji"

Připravili jsme pro Vás školení z oblasti online marketingu, kde se s námi naučíte inzerovat svoji cestovní agenturu pomocí PPC nástroje Google Adwords, propagaci na Facebooku a také jak optimalizovat web pro internetové vyhledávače.

Vážení a milí přátelé,

připravili jsme pro Vás celodenní školení z oblasti online marketingu nazvané "Marketing v provizním prodeji". Školení je zaměřené na online marketingové nástroje, které je dobré znát, pokud to s internetovým prodejem myslíte vážně.

Pro koho je školení určeno

Pro cestovní agentury, které mají zájem o svojí propagaci na internetu, ale doposud neví jak na to.

Co se na školení naučíte 

  • základy PPC reklamy na internetu
  • tvorba reklamních kampaní v Google Adwords
  • inzerce v prostředí sociální sítě Facebook
  • co je to SEO a proč byste ho měli znát?
  • jak optimalizovat Váš web v prostředí CeSYSu pro internetové vyhledávače

Místo a čas školení

Termíny konání jsou předběžně naplánované na únor příštího roku a proběhnou ve městech Praha a Olomouc.

  • Praha - 13.2. 2018 - Kongresové centrum Sázava, Chemická (Ekonomická) 952, 148 00 Praha 4 - Kunratice 09.00 - 15.00 hod.
  • Olomouc - 27.2. 2018 - Hotel Flora, salón Pomněnka 9.00 - 15.00 hod.

Cena

Cena za osobu do 31.12.2017: 2 599 Kč bez DPH

Při registraci od 1.1. do 31.1.2018: 3 449 Kč bez DPH 

V ceně je zahrnuto občerstvení. Každý účastník obdrží po absolvování certifikát.

Prosíme přihlašujte se co nejdříve. S přihlášenými agenturami bychom rádi implementovali Google Analytics již nyní, ať na školení můžeme vycházet z Vašich dostupných dat.

V případě zájmu se nám prosím hlaste pomocí registračního formuláře.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading