Implementujte německé cestovky do svého veřejného webu! 

Nechte si od nás aktivovat nástroje pro veřejný web a dovolte tak svým klientům sami si vybrat a zarezervovat perfektní dovolenou od německých a rakouských cestovních kanceláří!

Vážení a milí kolegové,

víte, že CeSYS nabízí nabídku německých cestovních kanceláří pro Váš veřejný web?
A víte, že tyto nástroje můžete mít zdarma?

V dnešním světe, kdy online prodej je nedílnou součástí úspěšného podnikání, je zanedbávání Vašich internetových stránek velká ztracená příležitost.

CeSYS proto nabízí provizním prodejcům cestovní kanceláře Delta Reisen násroje pro online rezervace zájezdů z Vašeho veřejného webu. Klienti si tak mohou vybrat a zarezervovat zájezd od německé nebo rakouské cestovní kanceláře z pohodlí jejich domova nebo na cestě z práce domů.

A) I-frame Delta Reisen

Jednoduší varianta, která nevyžaduje žádné složité nastavování. Stačí mít uzavřenou smlouvu o obchodním zastoupení s CK Delta Reisen a dát nám vědět, že máte zájem o aktivaci framu. Následně Vám zašleme kód, který si vložíte do stránky, kde chcete aby se frame zobrazoval. Uživatelé CeSYSu to mají o to ještě jednoduší, že jim stránku s framem vytvoříme samy. Stačí si jen na ni vytvořit odkaz například v menu nebo sideboxu.

Jak fungují objednávky

Klient si pomocí vyhledávací masky najde jím preferovaný zájezd s dostupným termínem (ikona "fajfky") a pomocí objednávkového formuláře vytvoří opci/rezervaci na zájezd u pořádající německé nebo rakouské CK prostřednictvím Partnerského systému CK Delta Reisen.

Kde se evidují smlouvy o zájezdu

Současně s odesláním objednávkového formuláře klientem se automaticky vygenerují následující dokumenty: Smlouva o zájezdu, Potvrzení o prodeji zájezdu s vyčíslenou výší provize pro Vás a Všeobecné obchodní podmínky CK Delta Reisen. Tyto dokumenty jsou automaticky odeslány Partnerským systémem na: Váš email, Email Vašeho klienta a Email info@deltareisen.cz.

Ukázku framu si můžete prohlédnout zde.

B) Samostatná vyhledávací maska do webových stránek

Toto je pokročilejší varianta, kterou nabízíme pouze uživatelům CeSYSu. Maska je přímo integrovaná do webových stránek. Jedná se o modernější řešení než i-frame a přináší proto značné výhody.

  1. Masku lze graficky upravovat dle Vašich požadavků. Můžeme tak masku ladit třeba do barev Vašich stránek.
  2. Je možne vytvořit přepínací variantu mezi českou a německou maskou
  3. Lze volit parametry, které chcete mít ve vyhledávací masce - jako je strava, odlet atd.
  4. Doplňkové informace v detailu hotelu - například mapa hotelu, hodnocení hotelu
  5. Indexování stránek ve vyhledávačích Google a Seznam. Budete tak více vidět v přirozených výsledích vyhledávání
  6. Přehledná evidence rezervací v administraci Vašeho CeSYSu
  7. Masku lze zresponzivnit pro přehledné zobrazovaní i uživatelům mobilních zařízení

Jak fungují objednávky

Klient si pomocí vyhledávací masky najde jím preferovaný zájezd s dostupným termínem (ikona "fajfky") a pomocí objednávkového formuláře vytvoří opci na zájezd u pořádající německé nebo rakouské CK.

Kde se evidují smlouvy o zájezdu

Automaticky vygenerované smlouvy se odesílají i na email Vám, klientovi a do Delty.  Evidujeme také v v administraci CeSYSu v záložce Prodej -> Služby -> Rezervace Delta Reisen.

Cena: Zdarma při splnění stanoveného ročního obratu pro CK Delta Reisen
             Jinak 649 Kč / měsíc

Pro aktivaci partnerských nástrojů se nám ozvěte na it@deltareisen.cz nebo na podpora@darkmay.cz

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading