Posílejte nabídky německých cestovek Vašim klientům na email!

Už máte vybraný ten pravý zájezd pro Vašeho klienta? Jestliže ano, můžete ho jednoduše odeslat na email Vašeho klienta. Rovnou z B2B vyhledávače německých a rakouských CK.

Vážení a milí kolegové,

víte, že můžete odesílat Vámi vybrané zájezdy Vašim klientům přímo do jejich emailových schránek? Pomocí Vašeho nástroje B2B tak můžete své klienty oslovit snadno a rychle s perfektní nabídkou na dovolenou.

A) Odeslání kalkulace

Už jste našli ten pravý zájezd pro Vašeho klienta a chcete ho o něm informovat? Ukážeme si, jak na to.

1. Na stránce s detailem termínu klikněte na tlačítko "Odeslat kalkulaci". 

2. Otevře se Vám okno obsahující informace o zájezdu. Do políčka "Příjemci" zadejte emailovou adresu klienta. V případě, že chcete nabídku odeslat na více emailů, jednotlivé adresy oddělte čárkou. 

3. Klikněte na tlačítko "Odeslat nyní" a email je již na cestě ke klientovi. 

B) Nabídka pomocí tiskových sestav

Pokud si přejete odeslat více nabídek najednou, máme pro Vás řešení skrze export do tiskových sestav. 

1. V tabulce nalezených termínů zaškrtněte všechny vybrané zájezdy, které si přejete exportovat ve sloupečku úplně vlevo.

2. Klikněte dole pod tabulkou na "Export (tisk. sestavy)"

3. Zde si zvolte šablonu, která se Vám nejvíce zamlouvá. Máte zde také možnost volby, zda si přejete vložit informace o pořadateli a kontakt na Vás. Nachází se zde i možnost vložení QR kódu. Po kliknutí na tlačítko "export" se Vám stáhne do počítače soubor ve formátu pdf, který obsahuje Vámi poskládanou nabídku zájezdů.

4. Výsledný soubor pdf přiložte do mailu Vašemu klientovi.

Pokud si s tiskovými sestavami nevíte rady, ozvěte se nám na it@deltareisen.cz nebo na podpora@darkmay.cz a my Vám rádi pomůžeme. 

Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím aplikace Skype: IT Deltareisen.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading