Vyrážíme za Vámi! Registrujte se na podzimní CeSYS Live!

dovolujeme si Vás společně s CK Delta Reisen s.r.o. srdečně pozvat na podzimní roadshow CeSYS Live! Letošní ročník provedeme ve slavnostnějším podání, protože za dveřmi je desáté výročí naší společné cesty neklidnými vodami provizního prodeje.

Vážení a milí přátelé,

dovolujeme si Vás společně s CK Delta Reisen s.r.o. srdečně pozvat na podzimní roadshow CeSYS Live! 


Letošní ročník provedeme ve slavnostnějším podání, protože za dveřmi je desáté výročí naší společné cesty neklidnými vodami provizního prodeje a je tedy čas na krátké ohlédnutí zpět a zároveň prezentaci celé řady novinek pro nadcházející sezónu. 

 
Těšíme se na Vás v těchto destinacích:


Praha
úterý 7. listopadu 2017, 9.00 - 15.00 hod.
Holiday Inn Prague Congress Centre
 >> REGISTRACEBrno
středa 15. listopadu 2017,  9.00 - 15.00 hod.
Hotel Bobycentrum
 >> REGISTRACEOstrava
úterý 28. listopadu 2017, 9.00 - 15.00 hod.
Clarion Congress Hotel
 >> REGISTRACE
 


Registrace je bezplatná, občerstvení včetně oběda je připraveno.
Program CeSYS Live! zašleme všem registrovaným účastníkům v následujících dnech.
Účast provizních prodejců CK Delta Reisen nutná! 

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading