Vyrážíme za Vámi! Registrujte se na podzimní CeSYS Live!

dovolujeme si Vás společně s CK Delta Reisen s.r.o. srdečně pozvat na podzimní roadshow CeSYS Live! Letošní ročník provedeme ve slavnostnějším podání, protože za dveřmi je desáté výročí naší společné cesty neklidnými vodami provizního prodeje.

Vážení a milí přátelé,

dovolujeme si Vás společně s CK Delta Reisen s.r.o. srdečně pozvat na podzimní roadshow CeSYS Live! 


Letošní ročník provedeme ve slavnostnějším podání, protože za dveřmi je desáté výročí naší společné cesty neklidnými vodami provizního prodeje a je tedy čas na krátké ohlédnutí zpět a zároveň prezentaci celé řady novinek pro nadcházející sezónu. 

 
Těšíme se na Vás v těchto destinacích:


Praha
úterý 7. listopadu 2017, 9.00 - 15.00 hod.
Holiday Inn Prague Congress Centre
 >> REGISTRACEBrno
středa 15. listopadu 2017,  9.00 - 15.00 hod.
Hotel Bobycentrum
 >> REGISTRACEOstrava
úterý 28. listopadu 2017, 9.00 - 15.00 hod.
Clarion Congress Hotel
 >> REGISTRACE
 


Registrace je bezplatná, občerstvení včetně oběda je připraveno.
Program CeSYS Live! zašleme všem registrovaným účastníkům v následujících dnech.
Účast provizních prodejců CK Delta Reisen nutná! 

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading