Modrá setkání jsou tu, pokračujeme v Ústí nad Labem!

Modrá setkání jsou v plném proudu! Nezapomeňte se přihlásit, v říjnu pokračujeme v Ústí nad Labem a v dalších 5 městech po celé České republice.

Vážení a milí přátelé,

Modrá setkání jsou v plném proudu! Nezapomeňte se přihlásit, v říjnu pokračujeme v Ústí nad Labem a v dalších 5 městech po celé České republice.

Modrá setkání jsou bezplatné informační schůzky, kde s Vámi probereme Vaše připomínky a poradíme, jak efektivně pracovat s CeSYSem. 

Podíváme se také na realizované i připravované novinky.  Neváhejte se tedy přihlásit a přijďte si zdokonalit své dovednosti. Odhadovaná délka schůzky je 90 až 120 minut.

Modrá setkání jsou pro Vás zcela zdarma, nicméně každý termín má omezenou kapacitu, tak abychom se Vám mohli plně věnovat. Proto neváhejte a hlašte se!

Kdy a kde se na nás můžete těšit

Modrá setkání se uskuteční v září a v říjnu v 9 vybraných městech po celé republice. Přihlašovat se můžete na tyto termíny:

  • 20.09. Ostrava - od 9:30 do 16:00 v Hub Ostrava, dřevěná zasedací místnost
  • 25.09. Most 
  • 27.09. Zlín
  • 03.10. Ústí n.L.
  • 05.10. Opava
  • 11.10. Plzeň
  • 17.10. České Budějovice
  • 20.10. Olomouc
  • 24.10. Pardubice

V případě zájmu se nám prosím hlašte na adrese info@cestovnisystem.cz (udejte vždy název Vaší agentury a termín na který se hlásíte)

Příhlášeným agenturám zašleme přesný čas zahájení a adresu budovy, kde se bude schůzka konat.

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

Search
loading