Nové parametry vyhledávání jsou k dispozici ve Vašem CeSYSu

Hledáte hotel přímo na pláži nebo chcete vědět, zda je resort vhodný pro dovolenou s dětmi? Nyní nově tyto a mnoho dalších informací najdete přímo ve Vašem CeSYSu! 

Nové parametry vyhledávání jsou k dispozici ve Vašem CeSYSu

Hledáte hotel přímo na pláži nebo chcete vědět, zda je resort vhodný pro dovolenou s dětmi? Nyní nově tyto a mnoho dalších informací naleznete přímo ve Vašem CeSYSu! Přinášíme Vám službu, kterou v jiném systému pro cestovní agentury nenajdete. Přidali jsme Vám důležité parametry hotelů, které v samotných datech cestovních kanceláří nejsou.

Ikonky nových atributů

 - hotelové pokoje mají klimatizaci

 - daný hotel se nachází přímo na pláži

 - hotel má vnitřní bazén

 - u hotelu se nachází venkovní bazén

 - klientům hotelu je k dispozici Wi-Fi

 - ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi

 - hotel také nabízí lázně

 - u bazénu jsou tobogány

 - najdete zde výběr sportovních aktivit

  - udává vzdálenost hotelu od moře v metrech

Kde je najdete na Vašem webu

Na Vašem webu nové parametry najdete ve vyhledávací masce. 

Naleznete zde dvě nová kritéria vyhledávání a to:

Parametry ubytování - zde můžete zaškrtnout 1až 9 zvolených atributů

Vzdálenost od moře - z roletkového menu vyberte požadovanou vzdálenost od moře (100m, 300m, 500m)

Pokud máte aktivovanou jednu z nových šablon pro výsledky vyhledávání, pak najdete nové parametry u každého Vámi vyhledaného hotelu. Pokud si nejste jistí, co která ikonka znamená, stačí na ni najet kurzorem myši a zobrazí se Vám popisek daného parametru.

Kde je najdete v administraci CeSYSu

Po přihlášení do Vašeho CeSYSu klikněte v menu na "Vyhledávač". V masce vyhledávání jsou 3 nové parametry:

Moře [m] - slouží pro zvolení požadované maximální vzdálenosti hotelu od moře

Sjezdovka [m] - slouží pro zvolení požadované maximální vzdálenosti hotelu od sjezdovky

Parametry - zaškrtněte jeden či více z výše zmíněných atributů

Jak nové atributy aktivovat

Tyto parametry jsou Vám již volně k dispozici a to zcela zdarma. Pro vložení nových atributů do Vaší vyhledávácí masky je zapotřebí v administraci CeSYSu přejít na "Web" -> "Vyhledávací maska". U Vámi používané masky klikněte na modré tlačítko "Změnit". Dále pak v sekci "Základní vyhledávání" na volné pozici zvolte z roletkového menu "Parametry ubytování" nebo "Vzdálenost od moře".

Společně s novými atributy přibyly v CeSYSu dvě nové šablony výsledků vyhledávání u českých dat a jedna nová pro německá a rakouská data. Tyto nové šablony jsou zdarma pro uživatele verze Profi. Uživatelé verze Standard si mohou novou šablonu výsledků vyhledávání zakoupit za pouhých 150 Kč/měsíc (v ceně je zahrnuta šablona detailu hotelu a detailu termínu).

Ukázka nových šablon pro českou masku

Šablona č. 1

Šablona č.2

Nová šablona pro vyhledávání německých CK

Pokud si přejete nastavit některou z nových šablon, kontaktujte CeSYS podporu: podpora@darkmay.cz

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading