Nové parametry vyhledávání jsou k dispozici ve Vašem CeSYSu

Hledáte hotel přímo na pláži nebo chcete vědět, zda je resort vhodný pro dovolenou s dětmi? Nyní nově tyto a mnoho dalších informací najdete přímo ve Vašem CeSYSu! 

Nové parametry vyhledávání jsou k dispozici ve Vašem CeSYSu

Hledáte hotel přímo na pláži nebo chcete vědět, zda je resort vhodný pro dovolenou s dětmi? Nyní nově tyto a mnoho dalších informací naleznete přímo ve Vašem CeSYSu! Přinášíme Vám službu, kterou v jiném systému pro cestovní agentury nenajdete. Přidali jsme Vám důležité parametry hotelů, které v samotných datech cestovních kanceláří nejsou.

Ikonky nových atributů

 - hotelové pokoje mají klimatizaci

 - daný hotel se nachází přímo na pláži

 - hotel má vnitřní bazén

 - u hotelu se nachází venkovní bazén

 - klientům hotelu je k dispozici Wi-Fi

 - ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi

 - hotel také nabízí lázně

 - u bazénu jsou tobogány

 - najdete zde výběr sportovních aktivit

  - udává vzdálenost hotelu od moře v metrech

Kde je najdete na Vašem webu

Na Vašem webu nové parametry najdete ve vyhledávací masce. 

Naleznete zde dvě nová kritéria vyhledávání a to:

Parametry ubytování - zde můžete zaškrtnout 1až 9 zvolených atributů

Vzdálenost od moře - z roletkového menu vyberte požadovanou vzdálenost od moře (100m, 300m, 500m)

Pokud máte aktivovanou jednu z nových šablon pro výsledky vyhledávání, pak najdete nové parametry u každého Vámi vyhledaného hotelu. Pokud si nejste jistí, co která ikonka znamená, stačí na ni najet kurzorem myši a zobrazí se Vám popisek daného parametru.

Kde je najdete v administraci CeSYSu

Po přihlášení do Vašeho CeSYSu klikněte v menu na "Vyhledávač". V masce vyhledávání jsou 3 nové parametry:

Moře [m] - slouží pro zvolení požadované maximální vzdálenosti hotelu od moře

Sjezdovka [m] - slouží pro zvolení požadované maximální vzdálenosti hotelu od sjezdovky

Parametry - zaškrtněte jeden či více z výše zmíněných atributů

Jak nové atributy aktivovat

Tyto parametry jsou Vám již volně k dispozici a to zcela zdarma. Pro vložení nových atributů do Vaší vyhledávácí masky je zapotřebí v administraci CeSYSu přejít na "Web" -> "Vyhledávací maska". U Vámi používané masky klikněte na modré tlačítko "Změnit". Dále pak v sekci "Základní vyhledávání" na volné pozici zvolte z roletkového menu "Parametry ubytování" nebo "Vzdálenost od moře".

Společně s novými atributy přibyly v CeSYSu dvě nové šablony výsledků vyhledávání u českých dat a jedna nová pro německá a rakouská data. Tyto nové šablony jsou zdarma pro uživatele verze Profi. Uživatelé verze Standard si mohou novou šablonu výsledků vyhledávání zakoupit za pouhých 150 Kč/měsíc (v ceně je zahrnuta šablona detailu hotelu a detailu termínu).

Ukázka nových šablon pro českou masku

Šablona č. 1

Šablona č.2

Nová šablona pro vyhledávání německých CK

Pokud si přejete nastavit některou z nových šablon, kontaktujte CeSYS podporu: podpora@darkmay.cz

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading