Aktivujte si rozcestník států ve vašem CeSYSu

Využijte nové příležitosti, jak zobrazovat výsledky hledání a aktivujte si Rozcestník států.

Aktivujte si rozcestník států ve Vašem CeSYSu

Máte klienty, kteří ještě neví, jakým směrem vyrazit a chtěli by si tak prohlédnout nabídku více destinací? Právě na ně se zaměřuje naše další vylepšení, které jinde nenajdete. 

Co je tedy nového?

Přidali jsme do CeSYSu možnost aktivace destinačního rozcestníku. Pokud Vaši klienti ještě neví, kam vyrazit a nespecifikují tak ve vyhledávací masce na webu konkrétní stát nebo destinaci, zobrazí se jim přehledná tabulka zemí s uvedeným počtem ubytování a nejnižší cenou, na které mohou jednoduše pokračovat ve vyhledávání.

Stále jsme Vás nepřesvědčili?

Chápeme, že umět zaujmout návštěvníky Vašich stránek je velice důležité, a proto, pokud chcete nabídnout jen vybrané destinace, i to lze nastavit. Sami si můžete určit, které státy takto zobrazit a výsledky hledání dále graficky upravovat.

Výsledky hledání tak můžou vypadat jako ukázka níže.

Jak a kde rozcestník států aktivovat?

Pro aktivaci rozcestníku států se přihlašte do administrace Vašeho CeSYSu a přejděte na "Web" -> "Vyhledávací maska". Vyberte požadovanou masku a klikněte u ní na modré tlačítko "Změnit". V sekci "Vyhledávací maska" naleznete možnost nastavení "Tabulka států". To zde stačí zaškrnou a dát změny uložit.

Pokud potřebujete s aktivací pomoc, kontaktujte CeSYS podporu na podpora@darkmay.cz a my Vám rádi pomůžeme.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading