Rezervujte německé CK jednoduše z CeSYSu

CeSYS Vám jako jediný systém pro prodej zájezdů na internetu přináší zcela nové a unikátní řešení pro prodej produktů německých a rakouských cestovních kanceláří. Seznamte se s výhodami nového Partnerského systému!

Vážení a milí kolegové,

přinášíme Vám stručný a přehledný návod, jak pracovat s Vaším nově aktivovaným nástrojem pro agenturní prodej zájezdů od německých a rakouských CK.

Co je to nástroj B2B?

Jedná se o systém pro tvorbu rezervací na Vámi zvolené zájezdy od německých a rakouských cestovních kanceláří. 

Proč používat tento nástroj?

  • Najdete zde zájezdy od 38 německých a rakouských CK
  • Vyhledávání a rezervace se provádí v reálném čase
  • Po dobu platnosti opce má klient zájezd "jistý"
  • Můžete zde exportovat zájezdy do formátu pdf, např. jako reklamní materiál za výlohu Vaší cestovní agentury
  • Automaticky Vám generuje smlouvy o zájezdu
  • Provizi máte hned po zaplacení zájezdu
  • Přehledná evidence provedených rezeravcí, včetně smluv a možnosti napojení na Obchodní případy

1. Vyhledání zájezdu

1.1. Pro vyhledání zájezdu je třeba se přihlásit do Vašeho systému CeSYS. Zde pak v menu klikněte na "Vyhledávač" -> "Německé CK (Delta Reisen)".

 

1.2. Zobrazí se Vám vyhledávací maska podobná té pro české CK. Dejte si však pozor, zde je 6 polí povinných, tzn. pole označená červenou hvězdičkou musí být vyplněna před zahájením hledání. Jedná se o pole: Datum od, Návrat do, Délka od, Délka do, Počet dosp. a Letiště. Jestliže se pokusíte o vyhledání bez vyplnění těchto polí, systém Vám sám nabídne vyplnění za Vás. Pokud máte masku vyplněnou, stačí už jen kliknout na tlačítko "HLEDAT ZÁJEZDY".

2. Zvolení vhodného termínu

2.1. Nyní už máte pod vyhledávací maskou zobrazenou přehlednou tabulku termínů. Pro zjištení dostupnosti stačí na vybraný termín jednou kliknout a v sloupci "Dost." se Vám objeví:

  • Zelená fajfka - vybraný termín je volný a lze na něj vytvořit opci
  • Oranžový otazník - na obsazenost zájezdu je třeba se dotázat v CK Delta Reisen
  • Červený křížek - vybraný termín není již dostupný

2.2. Pro více informací o daném zájezdu stačí znovu kliknout na řádek termínu. Otevře se Vám nová záložka vedle "Výsledky". 

2.3. Zde najdate stránku obsahující informace k Vámi vybranému zájezdu. Kromě obecných údajů, jako jsou stát, lokace, délka, strava atd., zde také najdete originální popisek od pořádající CK, galerii dostupných obrázků a kalkulaci ceny pro daný počet dospělých a dětí.  

3. Vytvoření rezervace

3.1. Pro vytvoření rezervace na vybraný zájezd klikněte na tlačítko "Vytvoření rezervace", které najdete na stránce s termínem.  

3.2. Otevře se Vám okénko obsahující rezervační formulář. Máte zde také možnost Vašim klientům nabídnout parkovaní na letišti (šipka č.1) a cestovní pojištění (šipka č.2).

3.3. Po vyplnění krátkého formuláře o Vašem klientovi a o cestujících osobách, už jen stačí kliknout na zelené tlačítko "Vytvořit opci".  Blahopřejeme, tímto je zájezd zarezervován!

4. Evidence rezervací

4.1. Evidenci rezervací najdete po přihlášení do CeSYSu v menu "Prodej" -> "Služby" -> "Rezervace Delta Reisen".

4.2. Zde uvidíte tabulku provedených rezervací. Pro více informací stačí kliknout na tlačítko "Detail".

5. Rádi vám pomůžeme

Jak vidíte, používání nástroje B2B je opravdu jednoduché. Pokud si však stále nejste jisti, nebo potřebujete poradit, stačí napsat na email it@deltareisen.cz, nebo nás také můžete kontaktovat prosřednictvím aplikace Skype: IT Deltareisen a my Vám rádi pomůžeme!

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading