CeSYS umí SSL, zabezpečte váš web!

CeSYS je opět o krok vpředu a přináší Vám jedinečnou možnost zabezpečení webu pomocí šifrované komunikace (SSL) - zdarma a jednoduše. Dopřejte klientům pocit důvěry a jistoty. Navíc zapracujete na vylepšení pozice vašeho webu v internetových vyhledávačích

Vítejte v bezpečnějším světě pro Vaše podnikání! CeSYS je opět o krok vpředu a přináší vám jedinečnou možnost zabezpečení webu pomocí šifrované komunikace (SSL) - zdarma a jednoduše. Dopřejte klientům pocit důvěry a jistoty. Navíc zapracujete na vylepšení pozice vašeho webu v majoritních internetových vyhledávačích.

Co vám zabezpečení webu přinese:


  • zvýší jeho důvěryhodnost - lidé se nebudou cítit ohroženi (web je zabezpečený stejnou technologií, jakou využívají např. banky)
  • možné vylepšení pozic ve vyhledávačích - vyhledávače preferují weby běžící na https://
  • zabezpečení komunikace mezi vámi a servery CeSYSu - k údajům o potenciálních klientech, jejich objednávkách atd. se nedostane nikdo cizí

Standardně a zdarma nabízíme našim klientům zabezpečení webu prostřednictvím certifikátu Let's Encrypt. U tohoto certifikátu jsme schopni zrealizovat jeho implementaci na vašem webu i jeho údržbu. Nemusíte se tedy o nic starat, stačí nám pouze dát vědět, že máte zájem o zabezpečení vašeho webu pomocí tohoto certifikátu. To je vše!

Pokud by vám z nějakého důvodu certifikát Let's Encrypt nevyhovoval, můžeme provést zabezpečení vašeho webu i prostřednictvím certifikátu vydaného jinou certifikační autoritou nebo případně i jiným typem certifikátu. Nicméně je potřeba počítat s platbou za vystavení certifikátu certifikační autoritě (nebo jinému subjektu v případě zprostředkovaného prodeje) dle vybraného typu (SSL, EV SSL atd.), ověření (DV - ověření domény, OV - ověření společnosti atd.) a autority (Thawte, Symantec atd.). Zároveň je nutné počítat s platbou Darkmay s.r.o. za implementaci do vašeho webu, která je vypočítána dle časové náročnosti implementace.

Věříme, že zabezpečení webu pomocí technologie SSL přispěje k dalšímu vylepšení CeSYSu a vaší spokojenosti.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading