CeSYS umí SSL, zabezpečte váš web!

CeSYS je opět o krok vpředu a přináší Vám jedinečnou možnost zabezpečení webu pomocí šifrované komunikace (SSL) - zdarma a jednoduše. Dopřejte klientům pocit důvěry a jistoty. Navíc zapracujete na vylepšení pozice vašeho webu v internetových vyhledávačích

Vítejte v bezpečnějším světě pro Vaše podnikání! CeSYS je opět o krok vpředu a přináší vám jedinečnou možnost zabezpečení webu pomocí šifrované komunikace (SSL) - zdarma a jednoduše. Dopřejte klientům pocit důvěry a jistoty. Navíc zapracujete na vylepšení pozice vašeho webu v majoritních internetových vyhledávačích.

Co vám zabezpečení webu přinese:


  • zvýší jeho důvěryhodnost - lidé se nebudou cítit ohroženi (web je zabezpečený stejnou technologií, jakou využívají např. banky)
  • možné vylepšení pozic ve vyhledávačích - vyhledávače preferují weby běžící na https://
  • zabezpečení komunikace mezi vámi a servery CeSYSu - k údajům o potenciálních klientech, jejich objednávkách atd. se nedostane nikdo cizí

Standardně a zdarma nabízíme našim klientům zabezpečení webu prostřednictvím certifikátu Let's Encrypt. U tohoto certifikátu jsme schopni zrealizovat jeho implementaci na vašem webu i jeho údržbu. Nemusíte se tedy o nic starat, stačí nám pouze dát vědět, že máte zájem o zabezpečení vašeho webu pomocí tohoto certifikátu. To je vše!

Pokud by vám z nějakého důvodu certifikát Let's Encrypt nevyhovoval, můžeme provést zabezpečení vašeho webu i prostřednictvím certifikátu vydaného jinou certifikační autoritou nebo případně i jiným typem certifikátu. Nicméně je potřeba počítat s platbou za vystavení certifikátu certifikační autoritě (nebo jinému subjektu v případě zprostředkovaného prodeje) dle vybraného typu (SSL, EV SSL atd.), ověření (DV - ověření domény, OV - ověření společnosti atd.) a autority (Thawte, Symantec atd.). Zároveň je nutné počítat s platbou Darkmay s.r.o. za implementaci do vašeho webu, která je vypočítána dle časové náročnosti implementace.

Věříme, že zabezpečení webu pomocí technologie SSL přispěje k dalšímu vylepšení CeSYSu a vaší spokojenosti.

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading