Nové tiskové sestavy a letáky jsou tu!

Připravili jsme pro všechny cestovky zcela nové tiskové sestavy, které nenajde nikde jinde než v CeSYSu. Loučíme se se starými exporty zájezdů do PDF a DOCX a přinášíme vlastní systém na tvorbu letáků do výlohy a informačních listů k nabízeným zájezdům.

Připravili jsme pro všechny cestovky zcela nové tiskové sestavy, které nenajdete nikde jinde než v CeSYSu.  Loučíme se se starými exporty zájezdů do PDF a DOCX a přinášíme vlastní systém na tvorbu letáků do výlohy a informačních listů k nabízeným zájezdům.  Nový systém umožňuje na rozdíl od předchozího možnost online editace jak grafické podoby, tak všech textových informací obsažených v tiskové sestavě. Navíc jsme pro vás připravili dle jednotlivých verzí CeSYS profesionální šablony všech nových tiskových sestav - letáků do výlohy, informačních listů ve dvou různých grafických podobách. A pro ty, kteří budou chtít zcela originální leták nebo informační list, jsme připraveni vytvořit tyto tiskové sestavy na míru (cenu sdělíme dle obtížnosti realizace na základě zaslaných podkladů).

Co se mění?

Tiskové sestavy, které bylo možné vytvářet z interního CeSYS Vyhledávače:

 • pomocí tlačítka "PDF/DOCX" na kartě konkrétního vyhlednaného zájezdu (termínu) - pro jednotlivé nabídky
 • pomocí tlačítka "Exportovat (PDF/DOCX)" ze schránky zájezdů - pro hromadné nabídky

se ruší a budou nahrazeny novým systémem pro tvorbu tiskových sestav - nové tlačítko "Exportovat (tiskové sestavy)", najdete ho na stejném místě jako tlačítka zrušená. 

Co je nového?

Nový systém na tvorbu tiskových sestav přináší:

 • možnost tvorby letáků a informačních listů jak z nabídek českých CK, tak z nabídek německých a rakouských CK z interního CeSYS vyhledávače
 • zcela nové šablony letáků do výlohy  (licence Standard - 1 šablona, licence Profi - 3 šablony)
 • zcela nové šablony informačních listů v grafické podobě sloupcové a řádkové top nabídky   (licence Standard - 1 šablona, licence Profi - 3 šablony)
 • zcela nové šablony informačních listů s kompletním popisem zájezdu s ceníkem i bez ceníku  (licence Standard - 1 šablona s ceníkem, licence Profi -  šablona s/bez ceníku)
 • jednoduchý (neformátovaný) export do XLS (MS Excel) 

Na tiskové sestavy dále můžete automaticky vkládat následující informace, aniž byste je museli vytvářet vždy znovu pro každou tiskovou setavu:

 • zobrazit pořadatele: zobrazí informaci (řádek v dolní části tiskové sestavy) o pořadateli zájezdu / zájezdů (pořadatel by měl být uveden na všech tiskových sestavách dle zákona č. 159./1999 Sb.)
 • vložit kontakt: vloží textové infromace, které si můžete vyplnit v Administrace -> Nastavení - Základní nastavení -> 116 Text v hlavičce PDF letáků a 115 Text v patičce PDF letáků. Upozornění: Nevkládejte, prosím, příliš dlouhé texty, můžete s nimi výslednou podobu letáku negativně ovlivnit, např. tak, že leták nebo informační list nepůjde vytisknout v rozumné podobě na jeden list A4. 
 • vložit QR kód: vloží QR s odkazem na nabídku na vašem webu

 

Hlavní změnou je pak možnost online editace exportovaných nabídek v jednoduchém editoru před jejich konečným exportem do PDF.

 • exportované nabídky si můžete v šabloně online upravit po grafické stránce: např. změnit podobu výpisu jednotlivých prvků (nadpis, datum, cena atd.) nebo změnit či přidat další fotografie z galerie
 • exportované nabídky si můžete v šabloně online upravit po textové stránce: např. změnit cenu nabídky, doplnit další pro vás důležité informace atd.

 

Věříme, že nový nástroj na tvorbu letáků do výlohy a tiskových sestav přispěje k vylepšení vašich marketingových aktivit a jejich úspěšnosti.

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading