CeSYS Live! startuje v listopadu

Po roce jsme opět zpět s největším oborovým setkáním cestovních agentur v ČR a SR - CeSYS Live! Startujeme s CK TIME TRAVEL druhý listopadový týden v Košicích. V ČR Vás zveme do Prahy, Plzně, Brna, Ostravy a Olomouce.

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás společně s CK TIME TRAVEL srdečně pozvat na největší bezplatnou "road show" oborových setkání pro cestovní agentury CeSYS Live!. Po náročné letní sezóně je třeba si dopřát trocha odpočinku a v tomto duchu se ponese i letošní program.

Registrujte se zde

Připravili jsme pro Vás relaxační prezentace (nebojte, nebudeme číst katalogy) vedené uznávanou kapacitou v oboru Dr. Miroslavem Radakovičem z bělehradského odpočinkového institutu, ukázky faceliftingu CeSYSu (nebojte, nebudeme vyučovat, podíváme se na novinky) předvede v reálném čase Jan Duffek, DrCs, z libereckého centra plastického programování a v neposlední řadě provedeme právní preventivu (seznámíme se s legislativními změnami pro příští rok) společně s paní JUDr. Klárou Dvořákovou, M.A,. a hlavně: budeme diskutovat o všem, co Vás trápí nebo naopak těší.

Nezdržíme Vás déle než bude třeba,
Pohostíme Vás,
Těšíme se na Vás v:

  • Praze, 7.listopadu 2016 od 10.00 v hotelu Barcelo Praha
  • Plzni, 8.listopadu 2016 od 10.00 v Parkhotelu Plzeň
  • Brně, 9.listopadu 2016 od 10.00 v AS Clubu Brno
  • Ostravě, 10.listopadu 2016 od 10.00 v Clarion Congress Hotelu
  • Olomouci, 11. listopadu 2016 od 10.00 v Hotelu Ibis Olomouc Centre

Samozřejmě se potkáme i na Czech Travel Marketu v Praze a pak vyrážíme za Vámi.

Máte zájem se zúčastnit?

Nebo ...

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading