CeSYS Live! startuje v listopadu

Po roce jsme opět zpět s největším oborovým setkáním cestovních agentur v ČR a SR - CeSYS Live! Startujeme s CK TIME TRAVEL druhý listopadový týden v Košicích. V ČR Vás zveme do Prahy, Plzně, Brna, Ostravy a Olomouce.

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás společně s CK TIME TRAVEL srdečně pozvat na největší bezplatnou "road show" oborových setkání pro cestovní agentury CeSYS Live!. Po náročné letní sezóně je třeba si dopřát trocha odpočinku a v tomto duchu se ponese i letošní program.

Registrujte se zde

Připravili jsme pro Vás relaxační prezentace (nebojte, nebudeme číst katalogy) vedené uznávanou kapacitou v oboru Dr. Miroslavem Radakovičem z bělehradského odpočinkového institutu, ukázky faceliftingu CeSYSu (nebojte, nebudeme vyučovat, podíváme se na novinky) předvede v reálném čase Jan Duffek, DrCs, z libereckého centra plastického programování a v neposlední řadě provedeme právní preventivu (seznámíme se s legislativními změnami pro příští rok) společně s paní JUDr. Klárou Dvořákovou, M.A,. a hlavně: budeme diskutovat o všem, co Vás trápí nebo naopak těší.

Nezdržíme Vás déle než bude třeba,
Pohostíme Vás,
Těšíme se na Vás v:

  • Praze, 7.listopadu 2016 od 10.00 v hotelu Barcelo Praha
  • Plzni, 8.listopadu 2016 od 10.00 v Parkhotelu Plzeň
  • Brně, 9.listopadu 2016 od 10.00 v AS Clubu Brno
  • Ostravě, 10.listopadu 2016 od 10.00 v Clarion Congress Hotelu
  • Olomouci, 11. listopadu 2016 od 10.00 v Hotelu Ibis Olomouc Centre

Samozřejmě se potkáme i na Czech Travel Marketu v Praze a pak vyrážíme za Vámi.

Máte zájem se zúčastnit?

Nebo ...

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading