S CK TopFly nejen do Turecka nebo Emirátů

Pokud hledáte pro své klienty cenově zajímavé nabídky do Turecka, a to včetně dotovaných poznávacích zájezdů pro seniory v kategorii "SENIOR 50 +", vyzkoušejte služby cestovní kanceláře TopFly s.r.o.

Vážení přátelé,

Cestovní kancelář TopFly působí na trhu v cestovním ruchu již šestou sezónu, specializujeme se převážně na destinaci Turecko, kam nabízíme za velmi příznivé ceny pobytové zájezdy pro jednotlivce i skupiny na Tureckou riviéru , poznávací zájezdy i eurovíkendy do Istanbulu.

Dále pořádáme zájezdy do Spojených Arabských Emirátů, kde si klienti mohou vybírat mezi oblíbenými poznávacími zájezdy a pobytovými zájezdy.

Pro seniory můžeme nabídnout zvýhodněné, dotované poznávací zájezdy „SENIOR 50+“ do Turecka a Spojených Arabských Emirátů.

Novinkou v naší nabídce jsou poznávací zájezdy do Španělska, Itálie a Portugalska a v neposlední řadě také nabídka pobytových zájezdů do Tuniska.

Tým spolupracovníků tvoří zkušení odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti z cestovního ruchu a rádi Vám pomohou s výběrem dovolené pro Vaše klienty. Zájezdy je možné u nás rezervovat i online přes rezervační systém Rezaportal.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading