Nová evidence obchodních případů

Rádi bychom Vás informovali o blížícím se dokončení zcela inovované evidence obchodních případů v CeSYSu. Celý proces evidence jsme výrazným způsobem zjednodušili a zautomatizovali.

Vážení přátelé,

během posledních několika týdnů jsme usilovně pracovali na inovaci současného systému evidence obchodních případů. Cílem je jeho zjednodušení a maximální automatizace všech úkonů se kterými se v praxi cestovky setkáváte, a to od přijetí poptávky z webu / callbacku, poptávky od klienta u Vás v kanceláři nebo poptávky přijaté telefonicky či emailem.

Nově budete moci všechny výše uvedené druhy poptávek sdružovat "na jedno kliknutí" pod tzn. obchodní případ, ve kterém budou automaticky evidovány všechny informace o klientovi, jeho poptávce, závazných rezervacích, vystavených smlouvách o zájezdu a odbaveních. Maximum věcí jsme se snažili zautomatizovat, především změny jednotlivých stavů obchodních případů.  

Mezi základní funkce nové evidence patří:

  • jednoduchá tvorba nových obchodních případů rovnou z CeSYS Vyhledávače
  • rychlé přiřazení více poptávek od jednoho klienta (poptávky z webu, callbacky z webu, Vámi vytvořené poptávky) do jednoho obchodního případu
  • přehledná evidence jednotlivých stavů obchodního případu 
  • souhrnné infografiky prodejů Vaší cestovky (např. přehledy prodejů dle destinací atd.)

Mimo jiné jsme přidali možnost uložení rozpracovaného vyhledávání v CeSYS Vyhledávači - pokud máte rozpracované vyhledávání a potřebujete otevřít další, můžete si toto původní vyhledávání uložit a později se k němu vrátit.

Předpokládme, že novou evidenci obchodních případů sputíme do ostrého provozu co nejdříve. 

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading