Vyhledávání německých a rakouských CK v CeSYSu

Prodáváte produkty německých a rakouských CK a jste zároveň smluvními partnery CK Delta Reisen s.r.o.? Máme pro Vás u unikátní řešení pro realizaci (nejen) internetového prodeje!

Vážení přátelé,

CeSYS Vám jako jediný systém pro prodej zájezdů na internetu přináší zcela nové a unikátní řešení pro prodej produktů německých a rakouských cestovních kanceláří.  Seznamte se s výhodami nového Partnerského systému, který Vám a Vašim klientům otevírá nové možnosti prodeje těchto produktů 

Těšit se můžete na následující nástroje nového Partnerského systému:

 1. Webový vyhledávač - samostatné vyhledávání německých a rakouských CK integrované do webových stránek běžících na CeSYSu (B2C)
 2. Interní vyhledávač - vyhledávání v produktech německých a rakouských CK v prostředí interního CeSYS Vyhledávače (B2B)
 3. (Vyhledávací maska Iframe)
   

1. Webový vyhledávač (B2C)

Co je to Webový vyhledávač?

Webový vyhledávač (B2C) je inovovaný systém pro vyhledávání produktů německých a rakouských cestovních kaceláří pro webové stránky běžící na CeSYSu.  Jedná se o systém, který nahrazuje původní vyhledávací masku vkládánou do Vašich webových stránek pomocí technologie Iframe a je plně integrovaný do Vašich webových stránek. Nejedná se tedy o řešení založené na externích službách (stránkách, vyhledávačích), které jsou vkládány do webů pomocí vnořených stránek (tzv. iframů), ale o přímou intergraci do zdrojového kódu Vašeho CeSYSu. Skládá se z vyhledávací masky, výsledků vyhledávání, detailu hotelu, detailu termínu s objednávkovým formulářem - řídí se stejnou logikou vyhledávání a rozšířenými možnostmi grafických úprav jako vyhledávání v produktech českých CK. 

Vyhledávací maska Webového vyhledávače intergrované do webových stránek. Všimňete si možnosti kombinace s vyhledávací maskou českých CK" na jeden klik".

V čem je Webový vyhledávač unikátní?

 • klientsky komfortní řešení formou rozdělení vyhledávací masky na vyhledávání v českých nebo německých (rakouských) CK, případně vložení samostatné vyhledávací masky německých a rakouských CK, odpadá nutnost, aby klient na webu otevíral stávající řešení vyskakující do nového okna (IFRAME)
 • vyhledávání dle kritérií, na které jsou návštěvníci Vašeho webu zvyklí (datum, destinace, cena za dosp. a děti, destinační strom)
 • možnost vyhledávání v zájezdech ("pauschalreisen") nebo pouze v hotelech ("nur hotel")
 • online ověření dostupnosti vybraného termínu a ceny
 • možnost sladění vzhledu vyhledávací masky a výsledků vyhledávání s grafikou stávajícího webu
 • českojazyčné popisky hotelů nebo tlačítko pro strojový překlad v případech, kde překlad není dostupný (+ originální popisky zájezdů německých CK)
 • zobrazení doplňkových informací o hotelu (vybavení, vzdálenost od pláže, sportovní vyžití atd.)
 • možnost práce se zájezdy DE/AT CK v rámci SEO modulu (CeSYS Profi), indexace DE/AT zájezdů ve vyhledávačích
 • možnost zobrazení termínů českých CK u termínů zájezdů německých a rakouských CK na jeden “klik” (tam, kde je shoda v nabízených hotelech CZ a DE/AT CK).
 • postup tvorby objednávky je shodný s postupem ve stávajícím partnerském systému CK Delta Reisen s.r.o.  (IFRAME), výhodou je navíc uložení poptávky v administraci Vašeho CeSYSu  (Prodej -> Poptávky)
 • možnost dalšího vývoje a vylepšení na základě Vašich postřehů a připomínek  

Výsledky vyhledávání německých a rakouských CK

Výsledky vyhledávání v produktech německých a rakouských CK. U každého hotelu je infografika s doplňujícími údaji o vybavenosti hotelu.

Jak mohu aktivovat Webový vyhledávač a kolik stojí?

Samostatné vyhledávání lze aktivovat žádostí zaslanou na email podpora@darkmay.cz. Cena je stanovena na 649 Kč bez DPH měsíčně. V případě dosažení celkového obratu pro CK Delta Reisen s.r.o. ve výši 700tis. Kč v rámci jednoho obchodního roku, který se počítá vždy od 1. listopadu roku běžného do 31. října roku následujícího, je na další obchodní rok služba zdarma.
 

2.  Interní vyhledávač (B2B)

Co je to Interní vyhledávač?

Interní vyhledávač (B2B) je rozšíření stávajícího interního CeSYS Vyhledávače o vyhledávání v produktech německých a rakouských CK. K dispozici máte na jednom místě (v CeSYS Vyhledávači) jak vyhledávací masku pro produkty českých tak pro německých a rakouských cestovních kanceláří. K dispozici jsou i marketingové nástroje pro práci s vyhledanými produkty jako např. tvorba letáků, rozesílání nabídek klientům, export vybraných zájezdů do newseletteru atd.

V čem je Interní vyhledávač unikátní?

 • vyhledávání dle kritérií, na které jste s CeSYS Vyhledávačem zvyklí (datum, destinace, cena za dosp. a děti, destinační strom)
 • tvorba online opcí na vybrané zájezdy + automatické generování smluv o zájezdu s předvyplněnými údaji z objednávky  
 • možnost rozesílání nabídek klientům z vyhledávače
 • možnost vyhledávání v zájezdech ("pauschalreisen") nebo pouze v hotelech ("nur hotel")

Jak mohu aktivovat Interní vyhledávač a kolik stojí?

Interní Vyhledávač lze aktivovat žádostí zaslanou na email it@deltareisen.cz.


Uvítáme samozřejmě jako vždy Vaše připomínky a návrhy na zlepšení.

Věříme, že Vám nový partnerský systém přinese řadu nových klientů. 

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading