Modré setkání v Českých Budějovicích

Zveme všechny CeSYSáky na setkání v rámci modrých úterků a čtvrtků do Českých Budějovic!

Vážení přátelé,

v rámci průběžných inovací se snažíme, aby všechny agentury měly přehled o již realizovaných i připravovaných novinkách v systému CeSYS, proto Vás dovolujieme pozvat na další z modrých setkání, které se bude konat ve :

čtvrtek 19. 5. 2016  od 9.30 do 14.30 hodin v Českých Budějovicích  (záměrem je setkání po max. 2 agenturách a délka trvání jedné konzultace cca 1.5 h)
Místo a čas bude upřesněno konkrétně podle počtu přihlášených účastníků.

Během této schůzky velmi rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se práce se systémem, pomůžeme s nastavením SEO či připravou webu na nadcházející letní sezonu.

Prosíme všechny zájemce o potvrzení Vaší účasti do pátku 13. 5. 2016 na email info@cestovnisystem.cz.


Tešíme se na setkání,

Tým CeSYS

 

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading