Zájezdy do Vietnamu s CK EUROVINA

Představujeme EUROVINA Travel - profesionální cestovní kancelář specializující se na Vietnam, Kambodžu a Laos.

EUROVINA Travel je první profesionální cestovní kanceláří v České republice, která se specializuje na Vietnam, Kambodžu a Laos - země Indočíny. Nabízíme 10% provizi, poznávací zájezd na 10 dní máme již od 39 500 Kč s možnost česky mluvícího průvodce!

Eurovina

Důvody, proč jet s námi:

Cena a výběr: Máme největší výběr zájezdů do Vietnamu za bezkonkurenční ceny! Od září 2015 Vám můžeme nabídnout výrazně nižší ceny letenek a zájezdů, než tomu bylo v minulých letech.

Všechny typy zájezdů: Pořádáme zájezdy do Vietnamu a Indočíny 12 měsíců ročně, jak poznávací, tak pobytové, ale i zájezdy za sportem (golf, potápění), incentivní akce, kongresy, veletrhy, služební cesty. Nabízíme na 40 zájezdů různých typů, podle Vašich přání však můžeme ušít i výlet na míru.

Letenky: Jsme členem IATA, zajistíme letenky do celého světa za nejlepší ceny. Máme v tom desetiletou zkušenost. Najdeme pro Vás nejlepší cenu i nejkratší dobu letu.

Víza: Víza dokážeme vyřídit i do 24 hodin.

Profesionalita: Naše CK byla založena v roce 2011, jsme členem Asociace CK v ČR, podíleli jsme se i na prestižních akcích, např. na návštěvě vietnamského prezidenta v ČR. Jsme pojištěni proti úpadku podle zákona u České podnikatelské pojišťovny a.s. Máme vynikající recenze od našich zákazníků – např. PLZEŇSKÝ PRAZDROJ, METROSTAV, UNICREDIT bank…

Důvody, proč navštívit Vietnam:

  • je bezpečný a turistické služby jsou spolehlivé
  • patří mezi horké destinace, umísťuje se na předních místech doporučených destinací v nejprestižnějších anketách
  • je zatím méně známý než třeba Thajsko, ale nabízí stejně exotické zážitky ve všech oblastech
  • umožní Vám poznat málo známé lokality s příchutí dobrodružství
  • je zemí pohostinných a usměvavých lidí a ruch jejich každodenního života Vás doslova pohltí
  • uspokojí všechny chutě svou vynikající a pestrou kuchyní s nesčetnými specialitami
  • má kulturu s tisíciletou tradicí, která je jedinečná i rozmanitá zároveň
  • má rozmanitou přírodu: plážové oblasti, unikátní mořské scenerie, hory s nádhernými výhledy (Zátoka Ha Long posetá tisíci skalisky byla vybrána mezi sedm přírodních divů světa.) 

V roce 2016 bude naše CK znovu pověřena Vietnamským turistickým úřadem, aby uspořádala FAMTRIP do Vietnamu – zajímá-li Vás tato akce, neváhejte nás kontaktovat. Předpokládaný termín je 6. 9.-15. 9. 2016, včetně účasti na Veletrhu ITE v Saigonu (Ho Či Minově městě) ve dnech 8 .- 11. 9. 2016.

EUROVINA Travel s.r.o.

Libušská 319, Praha 4, 142 00
Czech Republic

+420 608 042 042
eurovina@seznam.cz
 

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading