Zájezdy do Vietnamu s CK EUROVINA

Představujeme EUROVINA Travel - profesionální cestovní kancelář specializující se na Vietnam, Kambodžu a Laos.

EUROVINA Travel je první profesionální cestovní kanceláří v České republice, která se specializuje na Vietnam, Kambodžu a Laos - země Indočíny. Nabízíme 10% provizi, poznávací zájezd na 10 dní máme již od 39 500 Kč s možnost česky mluvícího průvodce!

Eurovina

Důvody, proč jet s námi:

Cena a výběr: Máme největší výběr zájezdů do Vietnamu za bezkonkurenční ceny! Od září 2015 Vám můžeme nabídnout výrazně nižší ceny letenek a zájezdů, než tomu bylo v minulých letech.

Všechny typy zájezdů: Pořádáme zájezdy do Vietnamu a Indočíny 12 měsíců ročně, jak poznávací, tak pobytové, ale i zájezdy za sportem (golf, potápění), incentivní akce, kongresy, veletrhy, služební cesty. Nabízíme na 40 zájezdů různých typů, podle Vašich přání však můžeme ušít i výlet na míru.

Letenky: Jsme členem IATA, zajistíme letenky do celého světa za nejlepší ceny. Máme v tom desetiletou zkušenost. Najdeme pro Vás nejlepší cenu i nejkratší dobu letu.

Víza: Víza dokážeme vyřídit i do 24 hodin.

Profesionalita: Naše CK byla založena v roce 2011, jsme členem Asociace CK v ČR, podíleli jsme se i na prestižních akcích, např. na návštěvě vietnamského prezidenta v ČR. Jsme pojištěni proti úpadku podle zákona u České podnikatelské pojišťovny a.s. Máme vynikající recenze od našich zákazníků – např. PLZEŇSKÝ PRAZDROJ, METROSTAV, UNICREDIT bank…

Důvody, proč navštívit Vietnam:

  • je bezpečný a turistické služby jsou spolehlivé
  • patří mezi horké destinace, umísťuje se na předních místech doporučených destinací v nejprestižnějších anketách
  • je zatím méně známý než třeba Thajsko, ale nabízí stejně exotické zážitky ve všech oblastech
  • umožní Vám poznat málo známé lokality s příchutí dobrodružství
  • je zemí pohostinných a usměvavých lidí a ruch jejich každodenního života Vás doslova pohltí
  • uspokojí všechny chutě svou vynikající a pestrou kuchyní s nesčetnými specialitami
  • má kulturu s tisíciletou tradicí, která je jedinečná i rozmanitá zároveň
  • má rozmanitou přírodu: plážové oblasti, unikátní mořské scenerie, hory s nádhernými výhledy (Zátoka Ha Long posetá tisíci skalisky byla vybrána mezi sedm přírodních divů světa.) 

V roce 2016 bude naše CK znovu pověřena Vietnamským turistickým úřadem, aby uspořádala FAMTRIP do Vietnamu – zajímá-li Vás tato akce, neváhejte nás kontaktovat. Předpokládaný termín je 6. 9.-15. 9. 2016, včetně účasti na Veletrhu ITE v Saigonu (Ho Či Minově městě) ve dnech 8 .- 11. 9. 2016.

EUROVINA Travel s.r.o.

Libušská 319, Praha 4, 142 00
Czech Republic

+420 608 042 042
eurovina@seznam.cz
 

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading