Zobrazení pořadatele zájezdu dle novely zák.č. 159/99Sb.

Aktualizovali jsme zobrazení názvu pořadatele zájezdu dle novely zákona č.159/99 Sb.

Z důvodu dodržení podmínek stanovených v novele zákona č. 159/1999 Sb.o některých podmínkách podnikání a o výkonu některých činností v oblasti cestovního ruchu, která vešla v platnost 28.12.2015 jsme byli nuceni přistoupit ke změně zobrazení pořadatele zájezdu na webech běžících na CeSYSu.

Jedním z ustanovení je i povinnost cestovní agentury uvádět informace o pořádající CK na stejné úrovni internetové stránky jako podstatné informace o zájezdu (celé znění zde). V detailu zájezdu je tedy nově uveden celý název a IČ pořádající CK.

V případě jakýchkoli dotazů, týkajících se této změny, kontaktujte prosím hotline podporu.

Tým CeSYS
 

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading