Pozvánka na společnou prezentaci s CK Neckermann

Srdečně zveme všechny cestovní agentury na představení nabídky CK Neckermann pro letní sezónu 2016, která se uskuteční v úterý 1.12.2015 v OC Černý Most v Praze.

CeSYS je jedním z partnerů a budeme po celou dobu trvání k dispozici na našem "mini" stánku. Přijďte se si s nami popovídat nebo se poradit jak připravit web na nadcházející sezónu. 

CK Neckermann pro Vás připravila zajímavý program:

  • Zažijete atmosféru letní nabídky, vypravíte se s CK Neckermann do destinací
  • Budete se moci seznámit s animačním týmem – Lollo & Bernie se na Vás těší
  • K dispozici bude tým pracovníků CK Neckermann, které znáte jen z emailové nebo telefonické komunikace
  • Seznámíte se s výhodami dovolené v hotelech SENTIDO, smartline, SunConnect a nově SUNPRIME
  • Zasoutěžíte si o atraktivní ceny a nakonec se projdete po červeném koberci filmových hvězd a shlédnete novou bondovku Spectre

Celým programem bude provázet Jakub Kohák.

Přihlášku na prezentaci si můžete stáhnout zde

Těšíme se na setkání!

Partnery akce jsou:

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading