Pozvánka na společnou prezentaci s CK Neckermann

Srdečně zveme všechny cestovní agentury na představení nabídky CK Neckermann pro letní sezónu 2016, která se uskuteční v úterý 1.12.2015 v OC Černý Most v Praze.

CeSYS je jedním z partnerů a budeme po celou dobu trvání k dispozici na našem "mini" stánku. Přijďte se si s nami popovídat nebo se poradit jak připravit web na nadcházející sezónu. 

CK Neckermann pro Vás připravila zajímavý program:

  • Zažijete atmosféru letní nabídky, vypravíte se s CK Neckermann do destinací
  • Budete se moci seznámit s animačním týmem – Lollo & Bernie se na Vás těší
  • K dispozici bude tým pracovníků CK Neckermann, které znáte jen z emailové nebo telefonické komunikace
  • Seznámíte se s výhodami dovolené v hotelech SENTIDO, smartline, SunConnect a nově SUNPRIME
  • Zasoutěžíte si o atraktivní ceny a nakonec se projdete po červeném koberci filmových hvězd a shlédnete novou bondovku Spectre

Celým programem bude provázet Jakub Kohák.

Přihlášku na prezentaci si můžete stáhnout zde

Těšíme se na setkání!

Partnery akce jsou:

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading