CeSYS Live! je tu. Zaregistrujte se co nejdříve!

Představení novinek CeSYSu pro zimní sezonu 2015/2016, blok informací o tom co nás čeká v roce 2016 z pohledu provizního prodeje zájezdů, vyhlášení vítězů soutěží s Click2Claim, CK Expecta a Intivy - registrujte se na CeSYS Live!

Podzim pomalu klepe na dveře a to je ten správný čas vyrazit za vámi s představením novinek CeSYSu pro letošní zimní sezónu.  

A přidáme i další zajímavé informace o právních změnách v podnikání v cestovním ruchu pro příští rok, nahlédneme do zákulisí CeSYSu, ukážeme si proč fakturovat z vylepšené fakturace a zjistíme, kdo se stal vítězem soutěží o letenky od Click2Claim a kdo vyhraje zářiovou CeSYS TV. Hostem CeSYS Live! bude CK TIME TRAVEL.

CeSYS Live!

Program CeSYS Live!

  • Za "obrazovkou" je CeSYS aneb jak to celé funguje (Jan Duffek)
  • Představení novinek CeSYS pro zimní sezonu 2015 / 2016  (Jan Duffek)
  • Změny v právních předpisech s dopadem na CK a CA v roce 2016 (JUDr.Klára (Havlíčková) Dvořáková, M.A.)
  • Prezentace novinek CK TIME TRAVEL (Miroslav Radakovič)

Všichni účastníci CeSYS Live! dostanou dále v tištěné podobě

  • Jak připravit web na zimní sezonu (manuál pro přípravu webu na zimní sezonu)
  • Katalog doplňkových služeb CeSYS (souhr aktualizované nabídky šablon newsletterů, designů, výsledků vyhledávání, CeSYS TV atd.)
  • Začínáme fakturovat v CeSYSu (manuál pro rychlé nastavení fakturace v CeSYSu)

Kde pořádáme CeSYS Live!

Důležité informace

  • občerstvení a wifi připojení bude připraveno
  • parkování v Praze je dostupné na bezplatných parkovacích plochách před Kongresovým centrem Sázava
  • parkování v Olomouci je možné na placených parkovištích v RCO nebo v okolí

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading