CeSYS Live! je tu. Zaregistrujte se co nejdříve!

Představení novinek CeSYSu pro zimní sezonu 2015/2016, blok informací o tom co nás čeká v roce 2016 z pohledu provizního prodeje zájezdů, vyhlášení vítězů soutěží s Click2Claim, CK Expecta a Intivy - registrujte se na CeSYS Live!

Podzim pomalu klepe na dveře a to je ten správný čas vyrazit za vámi s představením novinek CeSYSu pro letošní zimní sezónu.  

A přidáme i další zajímavé informace o právních změnách v podnikání v cestovním ruchu pro příští rok, nahlédneme do zákulisí CeSYSu, ukážeme si proč fakturovat z vylepšené fakturace a zjistíme, kdo se stal vítězem soutěží o letenky od Click2Claim a kdo vyhraje zářiovou CeSYS TV. Hostem CeSYS Live! bude CK TIME TRAVEL.

CeSYS Live!

Program CeSYS Live!

  • Za "obrazovkou" je CeSYS aneb jak to celé funguje (Jan Duffek)
  • Představení novinek CeSYS pro zimní sezonu 2015 / 2016  (Jan Duffek)
  • Změny v právních předpisech s dopadem na CK a CA v roce 2016 (JUDr.Klára (Havlíčková) Dvořáková, M.A.)
  • Prezentace novinek CK TIME TRAVEL (Miroslav Radakovič)

Všichni účastníci CeSYS Live! dostanou dále v tištěné podobě

  • Jak připravit web na zimní sezonu (manuál pro přípravu webu na zimní sezonu)
  • Katalog doplňkových služeb CeSYS (souhr aktualizované nabídky šablon newsletterů, designů, výsledků vyhledávání, CeSYS TV atd.)
  • Začínáme fakturovat v CeSYSu (manuál pro rychlé nastavení fakturace v CeSYSu)

Kde pořádáme CeSYS Live!

Důležité informace

  • občerstvení a wifi připojení bude připraveno
  • parkování v Praze je dostupné na bezplatných parkovacích plochách před Kongresovým centrem Sázava
  • parkování v Olomouci je možné na placených parkovištích v RCO nebo v okolí

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading