Do zimní sezóny s lepším webem

Letošní letní sezóna se blíží ke konci a za dveřmi již čeká sezóna zimní. Jaká bude a kolik nových klientů vám přinese odhadnout nedokážeme, ale dokážeme vám pomoci s přípravou vašeho CeSYSu tak, aby jich bylo co nejvíce. Pojďte se podívat na některé rych

Vylepšete přehlednost vyhledávání a detailů zájezdů

Kvalita informací a rychlost, s jakou dokážete potenciálního klienta "dostat" k objednávkovému formuláři, je důležitým faktorem úspěchu vašeho webu. Takže proč na tom nezapracovat právě v rámci přípravy webu na zimní sezónu.

Výsledky vyhledávání

Doporučujeme vyzkoušet nové šablony výsledků vyhledávání, detailu hotelu a termínu, které vám umožní "poskládat si" informace o zájezdu ve výsledcích vyhledávání tak, jak to považujete za nejpřehlednější. Stejně tak můžete tyto informace poskládat v detailu hotelu, a dokonce v detailu konkrétního termínu.

Abychom vám to usnadnili, připravili jsme tři šablony výsledků vyhledávání, detailu hotelu a termínu, dle našich zkušeností a trendů v cestovkářském webdesignu. Pro všechny uživatele verze CeSYS Profi k využití zdarma! Pro Standard licenci za 149,- Kč/měsíc. Samozřejmě nic nebrání tomu, vytvořit originální šablonu na základě vašich představ, stačí nám dát vědět

.

Připravte si novou šablonu newsletterů

Oslovit klienty kvalitním newsletterem je nejlevnější a efektivní způsob marketingové komunikace, a vzhledem k faktu, že v CeSYSu lze jednoduše vytvářet newslettery přímo ze zájezdů cestovních kanceláří, doporučujeme připravit si na zimní sezónu novou šablonu newsletterů.

Rádi zrealizujeme vaši představu nebo vám navrhneme jednoduchou šablonu newsletteru, přizpůsobenou zimní sezóně nebo konkrétnímu produktu, který chcete nabídnout potenciálním klientům. Podpořte svůj internetový prodej kvalitním newsletterem a podpořte start zimní sezóny! Cena za vytvoření šablony je 500,- Kč bez DPH.

Potřebujete více informací?

Stačí zavolat na 480 00 25 25. Pokud máte raději e-mailovou komunikaci pak jsme k dispozici na info@cestovnisystem.cz.

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading