Vyhrajte letenky a užijte si víkend v Paříži, Malaze nebo Římě!

CeSYS společně s Click2Claim vyhlašují dvě soutěže o letenky do krásných evropských měst. Užijte si víkend v Paříži, Malaze či Římě.

Zúčastnit se může každá cestovka prodávájící přes CeSYS bez ohledu na velikost a místo působení.

O co hrajeme?

Celkem o 12 letenek do Paříže, Říma nebo Malagy (dle vlastního výběru).

Kdo vyhrává?

První tři cestovky, které podají do konce září celkem deset oprávněných žádostí nebo prodají 350 asistentů v partnerském programu Click2Claim v CeSYSu. Nemáte ještě partnerský program aktivovaný? Napište nám na hotline podporu. :)

Kdy soutěž probíhá?

Soutěž probíhá od 15.června 2015 do 30.září 2015.

Jak se do soutěže zapojit?

  • Sjednávejte náhrady jednoduše v administraci Vašeho CeSYSu. Nevíte jak? Rádi Vám službu aktivujeme a poradíme Vám jak s ní pracovat.
  • Nabízejte Click2Claim při prodeji zájedů ve vaší kanceláři nebo si zapněte Click2Claim v objednávce na vašem webu.
  • Pošlete newslleter z CeSYSu Vaším klientům s informací o možnosti zakoupení služby Asistent a ověření nároku na kompenzaci. Nárok na kompenzaci je až 24 měsíců zpět.
  • Informujte Vaše klienty při nákupu zájezdu, že s jakýmkoli problémem s letem se mohou obrátit na Vás. Nebo rovnou nabídněte službu Asistent.
  • Označte Vaší provozovnu samolepkou C2C (kontaktní místo při problému s letem). Nemáte samolepku, napište si o ní.
  • Informujte o možnostech prověření náhrad v letecké dopravě na svém webu. Rádi pro Vás zdarma připravíme informační stránku do Vašeho webu.

Těšíme se na Vaší účast v soutěži!

Tým CeSYS a Click2Claim.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading