Nové objednávkové formuláře. Včetně kalkulace konečné ceny

Vylepšili jsme pro všechny uživatele CeSYSu formuláře ceníků v objednávce, a to jak na veřejném webu tak ve vyhledávači v administraci. Nyní jsou jednodušší, přehlednější a stejné jak pro nabídky CK tak vlastní nabídky. Navíc zrychlují tvorbu kalkulace konečné ceny zájezdu dle počtu osob a věků dětí. Tato novinka je automaticky aktivní.

Nový ceník v objednávkovém formuláři CeSYSu

1. Skladba osob u zájezdu

U zájezdu může klient zadat požadované složení účastníků zájezdu a to včetně věků dětí.

2. Kalkulace ceny zájezdu

Podle zadané skladby účastníků zájezdů se automaticky vybere odpovídají pokoj do kterého je možné všechny účastíky ubytovat a automaticky se vyplní ceník včetně konečné ceny (4) za zájezd za všechny účastníky zájezdu (v součtu ceníkových položek na konci kalkulace). Tato funkce je k dispozici u CK, u kterých již CeSYS umí počítat s ceníkovými položkami (např. CK Fischer, Neckermann). Další CK průběžně zařazujeme.

Pokud je k dispozici více možných pokojů, vzniknou dvě varianty obsazenosti. V případě, že se žádný pokoj automaticky nevybere, lze ceník vyplnit ručně a zobrazit konečnou cenu opět na konci kalkulace.

Nepovinné příplatky je možné přidávat do ceníků ručním výběrem z roletky nepovinných příplatků.

3.Extra služby

Pokud nabízíte extra služby jako je například Click2Claim, cestovní pojištění ERV, víza atd. můžete je zobrazovat pod kalkulací ceny zájezdu jako samostatné položky, které si může klient k zájezdu zakoupit. Extra služby jsou zpracovány graficky atraktivním způsobem a pokud je chcete v ceníku zobrazovat musíte je mít zapnuté v administraci vašeho CeSYSu.

Validace a odeslání objednávky

  • validace informací před odesláním formuláře je nyní přehlednější a klienti ihned vidí co konkrétně zapomněli vyplnit nebo vyplnili špatně
  • zaškrtávací pole pod objednávkovým formulářem (např. souhlas se zpracováním osobních údajů atd. ) zůstalo nezměněno.

Odeslání kalkulace na tři kliknutí z CeSYS Vyhledávače

Stejným způsobem jsme vylepšili i ceník v interním CeSYS vyhledávači.

Navíc jsme vylepšili odesílání rychlých nabídek Vašim klientům. Tlačítko "Odeslat emailem - kompletní ceník" jsme nahradili novou volbou, která umožňuje vytvořit kalkulaci s konečnou cenou za všechny účastníky zájezdu na tři kliknutí.

Nový ceník v administraci CeSYSu

  • 5. Odeslat kalkulaci - umožňuje odeslat ihned na zadaný email informace o termínu zájezdu včetně kalkulace konečné ceny za všechny účastníky zájezdu (pokud víte skladbu účastníků zájezdu)
  • 6. Odeslat ceník - umožňuje odeslat ihned na zadaný email informace o termínu zájezdu včetně ceníkových položek k zájezdu (pokud nevíte skladbu účastníků zájezdu )

Věříme, že vylepšené objednávkové formuláře přispějí k zvýšení míry konverzí na vašem webu a zároveň zjednodušení práce s tvorbou kalkulací v interním CeSYS vyhledávači.

Úspěšnou sezonu přeje tým CeSYS!

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading