Jarní workshopy jsou tu, zaregistrujte se.

Stejně jako minulý rok vyrážíme za Vámi s jarními workshopy CeSYSu. Setkat se a probrat to nejdůležitější před letní sezónou budete moci celkem v osmi městech. Začínáme již 15.dubna v Ostravě. Zaregistrujte se co nejdříve.


Registrace byla uzavřena!


Program workshopů

1. Marketingové trendy pro rok 2015

Na co se letos zaměřit v oblastí marketingu a propagace, jaké trendy sledovat a jak se neztratit v silně konkurenčním prostředí i s malým rozpočtem. To jsou hlavní body prvního bloku workshopů zaměřeného např. na mobilní web, facebook, email marketing a další témata.

2. Příprava webu na sezónu

Místa konání

Připojení k internetu a občerstvení bude připraveno.


Pro koho jsou workshopy určeny

Pro všechny cestovní agentury a kanceláře, které mají zájem zapracovat na svém webu (i ty, které využívají jiný systém).

Na setkání se těší

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading