Představujeme CK Alcampos

CK Alcampos je rodinná cestovní kancelář s osobním přístupem. Již 22 let je naším cílem spokojenost klientů i obchodních partnerů a toto je cesta: osobní, zodpovědný a profesionální přístup, kvalita a tradice, vysoké provize snadno a ihned, skvělý poměr cena/kvalita a maximum informací.

CK Alcampos


Několik důvodů proč s námi spolupracovat

  • tradice a dobré vztahy: od roku 1993 úspěšně budujeme dobré jméno rodinné cestovní kanceláře Alcampos
  • provize ihned: je Vám odečtena již ze zálohové faktury
  • osobní a přístup: Vy i klienti jednáte vždy s jedním z majitelů naší rodinné CK. Dohodneme i nestandardní podmínky jako je výše zálohy i provize, termín úhrady a rezervace.
  • vlastní pojištěné zájezdy: kvalitní ubytování i služby především v žádaných destinacích Chorvatska a Španělska za opravdu výhodné ceny, často pouze v nabídce naší CK.
  • maximum informací: správný výběr zájezdu je rozhodující, proto dbáme na dostupnost kompletních a korektních informací o ubytování a službách, plážích a okolí, výletech i dopravě
  • Výhody pro Vás i zákazníky: katalogy posíláme zdarma, přehledný a funkční web, newslettery, letáčky... Jsme k dispozici v kamenné pobočce v Třebíči, na telefonu, e-mailu, skype, chatu na webu... a obvykle i mimo pracovní dobu

Vážíme si každého, kdo si v naší nelehké branži poctivě buduje dobrou pověst.

Pojďme společně tou správnou cestou - nabídněte oblíbené zájezdy i svým klientům, kromě provize získáte jistě i dobré reference a zákazníky, kteří se k Vám budou rádi vracet...

Kontakt

CK Alcampos
Smila Osovského 40/10
Třebíč

Tel./fax: 568 840 804
Skype: ckalcampos
E-mail: ck@alcampos.cz
WWW: CK Alcampos

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading