Představujeme CK Alcampos

CK Alcampos je rodinná cestovní kancelář s osobním přístupem. Již 22 let je naším cílem spokojenost klientů i obchodních partnerů a toto je cesta: osobní, zodpovědný a profesionální přístup, kvalita a tradice, vysoké provize snadno a ihned, skvělý poměr cena/kvalita a maximum informací.

CK Alcampos


Několik důvodů proč s námi spolupracovat

  • tradice a dobré vztahy: od roku 1993 úspěšně budujeme dobré jméno rodinné cestovní kanceláře Alcampos
  • provize ihned: je Vám odečtena již ze zálohové faktury
  • osobní a přístup: Vy i klienti jednáte vždy s jedním z majitelů naší rodinné CK. Dohodneme i nestandardní podmínky jako je výše zálohy i provize, termín úhrady a rezervace.
  • vlastní pojištěné zájezdy: kvalitní ubytování i služby především v žádaných destinacích Chorvatska a Španělska za opravdu výhodné ceny, často pouze v nabídce naší CK.
  • maximum informací: správný výběr zájezdu je rozhodující, proto dbáme na dostupnost kompletních a korektních informací o ubytování a službách, plážích a okolí, výletech i dopravě
  • Výhody pro Vás i zákazníky: katalogy posíláme zdarma, přehledný a funkční web, newslettery, letáčky... Jsme k dispozici v kamenné pobočce v Třebíči, na telefonu, e-mailu, skype, chatu na webu... a obvykle i mimo pracovní dobu

Vážíme si každého, kdo si v naší nelehké branži poctivě buduje dobrou pověst.

Pojďme společně tou správnou cestou - nabídněte oblíbené zájezdy i svým klientům, kromě provize získáte jistě i dobré reference a zákazníky, kteří se k Vám budou rádi vracet...

Kontakt

CK Alcampos
Smila Osovského 40/10
Třebíč

Tel./fax: 568 840 804
Skype: ckalcampos
E-mail: ck@alcampos.cz
WWW: CK Alcampos

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading