CeSYS je optimalizovaný pro mobilní zařízení

Pro všechny uživatele CeSYSu v licencích Profi a Standard je k dipozici "mobilní web" - optimalizované zobrazení webových stránek pro tzv. mobilní zařízení (chytré telefony, tablety atd.). CeSYS automaticky rozpozná, zda klient přichází na Váš web z mobilního zařízení a zobrazí mu mobilní web.

Mobilní web od CeSYSu


Vyhledávání informací na internetu přes mobilní zařízení roste každým rokem o desítky procent. Stejně tak se mění preference uživatelů směrem k jednotlivým zařízením pomocí kterých vyhledávají informace během dne - mobilní telefon, klasický laptop nebo tablet. S CeSYSem nebudete pozadu a web vaší cestovky se bude správně zobrazovat na všech těchto zařízeních.

Vyhledávání na různých zařízeních během dne


Kolik stojí

  • Profi: zdarma (do konce roku 2015)
  • Standard: zdarma (do konce roku 2015)

Chci zapnout mobilní web
Stačí mít CeSYS a dát nám vědět


Mobilní web pro cestovní kanceláře

Pokud jste cestovní kancelář, která má data v CeSYSu a nemáte mobilní web, rádi Vám s jeho realizací pomůžeme. Je to jednoduché a získáte profesionální řešení za rozumnou cenu.

Mám zájem o mobilní web
Stačí nám vědět, spojíme se s vámi

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading