CeSYS je optimalizovaný pro mobilní zařízení

Pro všechny uživatele CeSYSu v licencích Profi a Standard je k dipozici "mobilní web" - optimalizované zobrazení webových stránek pro tzv. mobilní zařízení (chytré telefony, tablety atd.). CeSYS automaticky rozpozná, zda klient přichází na Váš web z mobilního zařízení a zobrazí mu mobilní web.

Mobilní web od CeSYSu


Vyhledávání informací na internetu přes mobilní zařízení roste každým rokem o desítky procent. Stejně tak se mění preference uživatelů směrem k jednotlivým zařízením pomocí kterých vyhledávají informace během dne - mobilní telefon, klasický laptop nebo tablet. S CeSYSem nebudete pozadu a web vaší cestovky se bude správně zobrazovat na všech těchto zařízeních.

Vyhledávání na různých zařízeních během dne


Kolik stojí

  • Profi: zdarma (do konce roku 2015)
  • Standard: zdarma (do konce roku 2015)

Chci zapnout mobilní web
Stačí mít CeSYS a dát nám vědět


Mobilní web pro cestovní kanceláře

Pokud jste cestovní kancelář, která má data v CeSYSu a nemáte mobilní web, rádi Vám s jeho realizací pomůžeme. Je to jednoduché a získáte profesionální řešení za rozumnou cenu.

Mám zájem o mobilní web
Stačí nám vědět, spojíme se s vámi

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading