Nové šablony výsledků vyhledávání

Chceme, aby vaše weby byly co nejlepší . Rozhodli jsme se proto odstranit poslední část CeSYSu, která byla stejná pro všechny uživatele - výsledky vyhledávání, detailu hotelu a detailu termínu. Nyní může být váš web skutečně unikátní a to od titulní stránky až po detail termínu konkrétního zájezdu.

Připravili jsme pro vás tři šablony výsledků vyhledávání, detailu hotelu a detailu termínu, které můžete použít na webu. Pokud se nespokojíte se šablonami, můžeme společně vytvořit šablony dle vašich představ.

Vysledky vyhledávání

Kde a jak zapnout

Vyberte si z katalogu jednu z nabízených šablon a pošlete na Hotline podporu její číslo s žádostí o její vložení na web. O zbytek se postaráme (vložení do webu, úprava šablony do barev Vašeho designu).


Kolik stojí

  • Profi: zdarma
  • Standard: 149 Kč/ měsíc (fakturace od následujícího měsíce)
  • Mini: není k dispozici

Pokud budete potřebovat vytvořit vaší vlastní šablonu můžete využít zakázkové řešení. V tomto případě se prosím s námi spojte. Probereme společně možnosti a cenu realizace.

Přejeme hodně úspěchů s novými šablonami

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading