Nové šablony výsledků vyhledávání

Chceme, aby vaše weby byly co nejlepší . Rozhodli jsme se proto odstranit poslední část CeSYSu, která byla stejná pro všechny uživatele - výsledky vyhledávání, detailu hotelu a detailu termínu. Nyní může být váš web skutečně unikátní a to od titulní stránky až po detail termínu konkrétního zájezdu.

Připravili jsme pro vás tři šablony výsledků vyhledávání, detailu hotelu a detailu termínu, které můžete použít na webu. Pokud se nespokojíte se šablonami, můžeme společně vytvořit šablony dle vašich představ.

Vysledky vyhledávání

Kde a jak zapnout

Vyberte si z katalogu jednu z nabízených šablon a pošlete na Hotline podporu její číslo s žádostí o její vložení na web. O zbytek se postaráme (vložení do webu, úprava šablony do barev Vašeho designu).


Kolik stojí

  • Profi: zdarma
  • Standard: 149 Kč/ měsíc (fakturace od následujícího měsíce)
  • Mini: není k dispozici

Pokud budete potřebovat vytvořit vaší vlastní šablonu můžete využít zakázkové řešení. V tomto případě se prosím s námi spojte. Probereme společně možnosti a cenu realizace.

Přejeme hodně úspěchů s novými šablonami

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading