Prezentace novinek pro letošní letní sezónu

Vážení přátelé, přijměte naše pozvání na prezentaci novinek CeSYSu, která se uskuteční v rámci veletrhu Holiday World v Praze ve čtvrtek 19. února v malém sále v pravém křídle Průmyslového paláce.

Vážení přátelé, přijměte naše pozvání na prezentaci novinek CeSYSu, která se uskuteční v rámci veletrhu Holiday World v Praze ve čtvrtek 19. února v malém sále v pravém křídle Průmyslového paláce.

Jan Duffek představí výběr z nových nástrojů, jako jsou například šablony výsledků vyhledávání, šablony detailu hotelu a termínu, vylepšené vyhledávání v CeSYS Vyhledávači, novou technologii CeSYS TV nebo nové možnosti prezentace webů na mobilních zařízeních. Shrneme stručně dosažené cíle v ČR, SR a Maďarsku a podíváme se na připravované novinky pro podzimní sezonu 2015.

A protože je lyžařská sezona v plném proudu, vylosujeme ze všech zaregistrovaných účastníků jednoho výherce, který může vyrazit zdarma na dvě noci se svým partnerem nebo partnerkou na lyže do moderně vybaveného apartmánového domu Lobkowicz v rakouském Hochkaru.

Registrujte se prosím zde
(kapacita malého sálu je omezena na 40 míst)

 

Seminář ACK ČR k autorským právům

 

Dále si dovolujeme pozvat všechny cestovky na seminář věnovaný problematice autorských práv na internetu s názvem: "Jak prodávat zájezdy a neporušovat autorská práva." Témata, která budou na semináři diskutována:

  • Seznámení s podstatou ochrany autorských děl
  • Vysvětlení podmínek legálního užití díla
  • Jak se bránit proti neoprávněnému užití autorského díla
  • Co dělat, když jste neoprávněně užili autorské dílo

Seminář je pořádán ACK ČR v Praze, Brně a Ostravě.

Stáhněte si příhlášku
(s konkrétními termíny a místy konání semináře)

 

Na setkání se těší tým CeSYS a ACK ČR.

 

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading