Prezentace novinek pro letošní letní sezónu

Vážení přátelé, přijměte naše pozvání na prezentaci novinek CeSYSu, která se uskuteční v rámci veletrhu Holiday World v Praze ve čtvrtek 19. února v malém sále v pravém křídle Průmyslového paláce.

Vážení přátelé, přijměte naše pozvání na prezentaci novinek CeSYSu, která se uskuteční v rámci veletrhu Holiday World v Praze ve čtvrtek 19. února v malém sále v pravém křídle Průmyslového paláce.

Jan Duffek představí výběr z nových nástrojů, jako jsou například šablony výsledků vyhledávání, šablony detailu hotelu a termínu, vylepšené vyhledávání v CeSYS Vyhledávači, novou technologii CeSYS TV nebo nové možnosti prezentace webů na mobilních zařízeních. Shrneme stručně dosažené cíle v ČR, SR a Maďarsku a podíváme se na připravované novinky pro podzimní sezonu 2015.

A protože je lyžařská sezona v plném proudu, vylosujeme ze všech zaregistrovaných účastníků jednoho výherce, který může vyrazit zdarma na dvě noci se svým partnerem nebo partnerkou na lyže do moderně vybaveného apartmánového domu Lobkowicz v rakouském Hochkaru.

Registrujte se prosím zde
(kapacita malého sálu je omezena na 40 míst)

 

Seminář ACK ČR k autorským právům

 

Dále si dovolujeme pozvat všechny cestovky na seminář věnovaný problematice autorských práv na internetu s názvem: "Jak prodávat zájezdy a neporušovat autorská práva." Témata, která budou na semináři diskutována:

  • Seznámení s podstatou ochrany autorských děl
  • Vysvětlení podmínek legálního užití díla
  • Jak se bránit proti neoprávněnému užití autorského díla
  • Co dělat, když jste neoprávněně užili autorské dílo

Seminář je pořádán ACK ČR v Praze, Brně a Ostravě.

Stáhněte si příhlášku
(s konkrétními termíny a místy konání semináře)

 

Na setkání se těší tým CeSYS a ACK ČR.

 

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading