Máte už marketingový plán pro letošní rok? Pomůžeme Vám!

Protože jsme na začátku nového roku, a to je ten správný čas na přípravu marketingového plánu vaší cestovky, připravili jsme pro vás malý marketingový dárek! Společně s panem In...

Protože jsme na začátku nového roku, a to je ten správný čas na přípravu marketingového plánu vaší cestovky, připravili jsme pro vás malý marketingový dárek!

Společně s panem Ing. Jiřím Najmanem (provozovatelem webu www.bezpoucek.cz), kterého jste měli možnost poznat na podzimních školeních , přinášíme 30 minutové bezplatné konzultace vašeho marketingového plánu pro rok 2015. Nechcete řešit marketingový plán? Nevadí. Místo marketingového plánu můžete konzultovat i jakoukoli jinou marketingovou otázku - jak propagovat vaší cestovku, jak získat nové klienty nebo udržet ty stávající.

A abyste se mohli na konzultace jednoduše připravit, stáhněte si zdarma e-book "10 otázek marketingového plánu", přečtěte si ho a vyplňte jednoduchý formulář marketingového plánu jako podklad pro konzultaci. Při objednání bezplatné konzultace prosím uveďte kód "CeSYS marketing 2015". Konzultace je možné objednávat do 23.ledna 2015 na této adrese.

Přejeme hodně úspěchů v letošním roce!

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading