Newsletter: neomezený počet kontaktů a 2000 emailů měsíčně zdarma

Newsletter v CeSYSu bude od letošního ledna fungovat v novém, lepším režimu. Rušíme maximální počet kontaktů, které jste si mohli nahrát do adresáře v Newsletteru; např. ve verzi Prof...

Newsletter v CeSYSu bude od letošního ledna fungovat v novém, lepším režimu. Rušíme maximální počet kontaktů, které jste si mohli nahrát do adresáře v Newsletteru; např. ve verzi Profi byl maximální počet kontaktů stanoven na 500 emailů. Nově si můžete nahrát do Newsletteru neomezený počet emailů, a to do jakékoliv verze CeSYSu, a vybrat si ze tří plánů, pomocí kterých budete vaše newslettery odesílat.

Jak to celé funguje?

Jednoduše a fér pro všechny. Máte dlouhý seznam klientů, kterým chcete posílat vaše newslettery? Není problém, všechny se Vám do CeSYSu vejdou a je jedno jestli jich máte dvě stě nebo pět tisíc. Do 2000 odeslaných emailů měsíčně je vše zdarma. Pokud budete chtít odesílat měsíčně více emailů, pak platí:

  • 0 - 2000 emailů měsíčně - zdarma
  • od 2000 emailů měsíčně - 0,10 Kč / 1 email + 200 Kč
  • od 10000 emailů měsíčně - 0,08 Kč / 1 email

Ceny bez DPH 21%, fakturace dle počtu odeslaných emailů.

Počet emailů odeslaných v aktuálním měsíci uvidíte v newsletteru. Budete si tedy vždy moci řídit rozesílku newsletteru přesně, tak jak potřebujete.

Proč tento model?

Je férovější vůči všem, kteří odesílají svá marketingová sdělení pomocí newsletteru v CeSYSu a současně minimalizuje riziko rozesílání spamu. To se týká zejména velkoobjemových rozesílek (tj. nad 10000 emailů měsíčně). Obecně nejde o to, na rozesílání news “vydělávat”, ale o to, abychom se vyhnuli např. rozesílání statisíců emailů zakoupených za pár stokorun na internetu, které nemají s emailmarketingem nic společného a jsou vyhodnocovány jako spam. Snažíme se tak zaručit bezproblémovou rozesílku na všechny poštovní servery, které mohou Vaši klienti využívat (např. seznam atd.)

Jak vytvořit opravdu funkční newsletter

Nevíte jak vytvořit v CeSYSu Newsletter, který bude skutečně kvalitním marketingovým sdělením a ne zbytečným emailem končícím v koši? Připravili jsme pro vás návod jak na to (PDF ke stažení). Pokud zde nenajdete odpovědi na vaše dotazy zde, jsme vám k dispozici na naší hotline podpoře. Rádi vám pomůžeme.

Navíc můžete v newsletteru využít šikovné funkce:

Přejeme hodně úspěchů!

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading