Newsletter: neomezený počet kontaktů a 2000 emailů měsíčně zdarma

Newsletter v CeSYSu bude od letošního ledna fungovat v novém, lepším režimu. Rušíme maximální počet kontaktů, které jste si mohli nahrát do adresáře v Newsletteru; např. ve verzi Prof...

Newsletter v CeSYSu bude od letošního ledna fungovat v novém, lepším režimu. Rušíme maximální počet kontaktů, které jste si mohli nahrát do adresáře v Newsletteru; např. ve verzi Profi byl maximální počet kontaktů stanoven na 500 emailů. Nově si můžete nahrát do Newsletteru neomezený počet emailů, a to do jakékoliv verze CeSYSu, a vybrat si ze tří plánů, pomocí kterých budete vaše newslettery odesílat.

Jak to celé funguje?

Jednoduše a fér pro všechny. Máte dlouhý seznam klientů, kterým chcete posílat vaše newslettery? Není problém, všechny se Vám do CeSYSu vejdou a je jedno jestli jich máte dvě stě nebo pět tisíc. Do 2000 odeslaných emailů měsíčně je vše zdarma. Pokud budete chtít odesílat měsíčně více emailů, pak platí:

  • 0 - 2000 emailů měsíčně - zdarma
  • od 2000 emailů měsíčně - 0,10 Kč / 1 email + 200 Kč
  • od 10000 emailů měsíčně - 0,08 Kč / 1 email

Ceny bez DPH 21%, fakturace dle počtu odeslaných emailů.

Počet emailů odeslaných v aktuálním měsíci uvidíte v newsletteru. Budete si tedy vždy moci řídit rozesílku newsletteru přesně, tak jak potřebujete.

Proč tento model?

Je férovější vůči všem, kteří odesílají svá marketingová sdělení pomocí newsletteru v CeSYSu a současně minimalizuje riziko rozesílání spamu. To se týká zejména velkoobjemových rozesílek (tj. nad 10000 emailů měsíčně). Obecně nejde o to, na rozesílání news “vydělávat”, ale o to, abychom se vyhnuli např. rozesílání statisíců emailů zakoupených za pár stokorun na internetu, které nemají s emailmarketingem nic společného a jsou vyhodnocovány jako spam. Snažíme se tak zaručit bezproblémovou rozesílku na všechny poštovní servery, které mohou Vaši klienti využívat (např. seznam atd.)

Jak vytvořit opravdu funkční newsletter

Nevíte jak vytvořit v CeSYSu Newsletter, který bude skutečně kvalitním marketingovým sdělením a ne zbytečným emailem končícím v koši? Připravili jsme pro vás návod jak na to (PDF ke stažení). Pokud zde nenajdete odpovědi na vaše dotazy zde, jsme vám k dispozici na naší hotline podpoře. Rádi vám pomůžeme.

Navíc můžete v newsletteru využít šikovné funkce:

Přejeme hodně úspěchů!

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading