Prezentace zájezdů v televizi? S novou CeSYS TV je to hračka

CeSYS přináší jedinečnou možnost prezentace zájezdů, které nabízíte vašim klientům pomocí nové technologie CeSYS TV . Umístíme do vašeho výkladu nebo provozovny moderní full HD LED...

CeSYS přináší jedinečnou možnost prezentace zájezdů, které nabízíte vašim klientům pomocí nové technologie CeSYS TV . Umístíme do vašeho výkladu nebo provozovny moderní full HD LED TV dle vašeho výběru a propojíme jí s CeSYSem tak, abyste na ní mohli zobrazovat v profesionální grafice zpracované v barvách vaší cestovky přesně ty zájezdy, které potřebujete.

Vyzkoušejte něco nového

Televizní obrazovka je pro současného člověka platforma, ze které je zvyklý získávat nejvíce informací. Vyzkoušejte nabídnout zájezdy tímto způsobem. Pomůžeme vám instalovat televizi do vašeho výkladu, vaší provozovny nebo i na libovolné jiné místo, například do obchodního domu. Zájezdy pak “pošlete” na instalovanou televizi pomocí pár kliků v CeSYSu. Výsledek vás překvapí.

CeSYS TV

Jednoduchá obsluha

Obsluha CeSYS TV je jednoduchá a zobrazované zájezdy si můžete volit buď jednotlivě nebo si vytvořit sadu pravidel (pomocí filtrovacích kritérií) a nechat z nich CeSYS automaticky zobrazovat odpovídající zájezdy. Postaráme se o instalaci, zapojení a vysvětlíme, jak můžete zájezdy na televizi "posílat". Navíc můžete počítat s hotline podporou v případě, že budete potřebovat pomoc.

Efektivní prodej

Potřebujete více televizí na více místech? Není problém. Technologie CeSYS TV umí pracovat jak v režimu online tak offline. Můžete zájezdy nabízet například ve vaší provozovně a zároveň na dalších místech, která považujete atraktivní pro vaše potenciální zákazníky (např. obchodní centrum atd.).

Musím využít TV od Vás?

Nemusíte. Pokud disponujete vlastní TV nebo monitorem, můžete jej použít. Pokud se rozhodnete pro TV od nás, můžeme Vám nabídnout kvalitní Full HD LED televizi, uhlopříčka 39 palců za zajímavou cenu. Z TV je odstraněn TV tunner, čili za ní není povinnost platit poplatek.

Cena CeSYS TV

Cena zavisí na požadovaném modelu televize a celkovém počtu televizí. Rádi pro Vás připravíme kalkulaci, stačí nám dát vědět na info@cestovnisystem.cz. Těšíme se na spolupráci!

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading