Paříž, Řím nebo Malaga? Užijte si Valentýna nebo Velikonoce!

CeSYS ve spolupráci s Click2Claim otevírá soutež pro všechny cestovní agentury o letenky do zajímavých evropských destinací. Vyražte na Valentýna do Paříže, na Velikonoce do Říma nebo...

CeSYS ve spolupráci s Click2Claim otevírá soutež pro všechny cestovní agentury o letenky do zajímavých evropských destinací. Vyražte na Valentýna do Paříže, na Velikonoce do Říma nebo jen tak na víkend do Malagy!

Zúčastnit se může každá cestovka prodávájící přes CeSYS bez ohledu na velikost a místo působení.

O co hrajeme?

Celkem o 6 letenek do Paříže, Říma nebo Malagy (dle vlastního výběru).

Doba vyčerpání letenek do 31.6.2015.

Kdo vyhrává?

První tři cestovky, které dosáhnou v průběhu následujících tří měsíců celkem dvaceti oprávněných žádostí v partnerském programu Click2Claim v CeSYSu. Nemáte ještě partnerský program aktivovaný? Napište nám na hotline podporu. :)

Kdy soutěž probíhá?

Soutěž probíhá od 11.listopadu 2014 do 11.února 2015.

Jak se do soutěže zapojit?

  • Sjednávejte náhrady jednoduše v administraci Vašeho CeSYSu. Nevíte jak? Rádi Vám službu aktivujeme a poradíme Vám jak s ní pracovat.
  • Pošlete newslleter z CeSYSu Vaším klientům s informací ověření nároku na kompenzaci. Nárok na kompenzaci je až 24 měsíců zpět.
  • Informujte Vaše klienty při nákupu zájezdu, že s jakýmkoli problémem s letem se mohou obrátit na Vás.
  • Označte Vaší provozovnu samolepkou C2C (kontaktní místo při problému s letem). Nemáte samolepku, napište si o ní.
  • Informujte o možnostech prověření náhrad v letecké dopravě na svém webu. Rádi pro Vás zdarma připravíme informační stránku do Vašeho webu.

Těšíme se na Vaší účast v soutěži!

Tým CeSYS a Click2Claim.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading