Prodávejte na vašem webu online

Odstranili jsme definitivně poslední věc, která byla stejná pro všechny weby běžící na CeSYSu - výsledky vyhledávání zájezdů, včetně detailu hotelu a detailu termínu zájezdu. Nyní...

Odstranili jsme definitivně poslední věc, která byla stejná pro všechny weby běžící na CeSYSu - výsledky vyhledávání zájezdů, včetně detailu hotelu a detailu termínu zájezdu. Nyní mohou vypadat přesně podle Vašich představ. Navíc jsme jako první systém na trhu zařadili možnost online ověření dostupnosti, takže potenciální klienti ihned na vašem webu uvidí, zda požadovaný termín zájezdu lze objednat.

Online prodej zájezdů na webu

 

V čem spočívá vylepšení?

 

Zobrazení výsledků vyhledávání na vašem webu, které bylo stejné pro všechny weby běžící na CeSYSu a nedalo se upravit, jsme nahradili moderním řešením umožňující s podobou výsledků vyhledávání pružně pracovat.

Navíc jsme zařadili možnost online ověření dostupnosti zájezdu přímo na vašem webu. A v neposlední řadě připravili zobrazení výsledků vyhledávání na možné změny související s připravovanou novelou zák. 159/1999 Sb. (více na toto téma se dozvíte na školeních od JUDr. Kláry Havlíčkové, M.A.).

Jak na to?

Aby si nové výsledky vyhledávání mohl vyzkoušet opravdu každý, přinášíme následující možnosti:

  • Pro méně náročné agentury připravujeme 5 nových šablon vzhledu výsledků vyhledávání (jakmile budou hotové, dáme je k dispozici na web a budeme Vás informovat). Budete si z nich tedy moci vybrat a ihned na vašem webu spustit. Všechny agentury využívající variantu Profi budou mít těchto 5 šablon zdarma, pro ostatní varianty budou k dispozici za jednorázovou cenu 1 999 Kč.
  • Pro náročnější agentury jsme připravili možnost sestavit si podobu výsledků vyhledávání dle jejich přání. Zašlete nám grafický návrh, který si připravíte sami nebo ve spolupráci s Vaším grafikem. My provedeme implementaci do Vašeho CeSYSu. Pokud nemáte k dispozici grafika, rádi Vám při tvorbě pomůžeme. Všechny agentury (nezávisle na variantě) mohou toto řešení využít za 299 Kč / měsíc. V případě využití našeho grafika a implementace je potřeba počítat navíc s hodinovou sazbou dle náročnosti).

Online prodej zájezdů na webu

 

Jaké jsou hlavní výhody?

 

  • odlišíte svůj web od konkurence
  • zobrazíte vaším klientům přesně ty informace, které považujete za důležité
  • klient ihned vidí dostupnost zájezdů

Máte dotazy?

Vše ohledně této novinky Vám rádi vysvětíme na hotline podpoře. Volejte 480 00 25 25 nebo pište na podpora@darkmay.cz.

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading