Pro CK: Nakopněte provizní prodej

Potřebujete doprodat volné kapacity nebo upozornit na konkrétní produkty z Vaší zimní nabídky? Vyzkoušejte CeSYS Axelerátor umožňující výběr a zobrazení termínů konkrétních produk...

Potřebujete doprodat volné kapacity nebo upozornit na konkrétní produkty z Vaší zimní nabídky? Vyzkoušejte CeSYS Axelerátor umožňující výběr a zobrazení termínů konkrétních produktů v CeSYS Vyhledávači (B2B), který používá k prodeji zájezdů více než 500 cestovních agentur v ČR. Nyní za akční ceny pro zimní sezonu!

Proč Axelerátor?

  • Jedná o jednu z mála služeb na trhu, která je úzce zaměřena přímo na provizní prodej zájezdů a umožňuje v reálném čase aktivně propagovat konkrétní produkty CK s možností jejich okamžitého prodeje.
  • Funguje efektivnějí než posílání nabídek provizním prodejcům na email - provizní prodejce může ihned vytvořit poptávku na Váš produkt nebo jí předat potenciálnímu klientovi (formou PDF, emailem, letákem do výlohy atd.).
  • Produkty do Axelerátoru si můžete vkládat kdykoliv sami a k dispozici máte přehledné statistiky


  •  

CeSYS Axelerátor

 

Kolik stojí?

 

CeSYS Axelerator funguje na principu placeného období (1, 6 nebo 12 měsíců), v rámci kterého je možné vystřídat na titulních stránkách všech CeSYS Vyhledávačů (B2B) neomezený počet vybraných termínů. V jeden moment současně lze zobrazovat maximálně tři termíny (jeden celý sloupec).

Kontakt

Kontaktujte nás pro více informaci.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading