Pro CK: Nakopněte provizní prodej

Potřebujete doprodat volné kapacity nebo upozornit na konkrétní produkty z Vaší zimní nabídky? Vyzkoušejte CeSYS Axelerátor umožňující výběr a zobrazení termínů konkrétních produk...

Potřebujete doprodat volné kapacity nebo upozornit na konkrétní produkty z Vaší zimní nabídky? Vyzkoušejte CeSYS Axelerátor umožňující výběr a zobrazení termínů konkrétních produktů v CeSYS Vyhledávači (B2B), který používá k prodeji zájezdů více než 500 cestovních agentur v ČR. Nyní za akční ceny pro zimní sezonu!

Proč Axelerátor?

  • Jedná o jednu z mála služeb na trhu, která je úzce zaměřena přímo na provizní prodej zájezdů a umožňuje v reálném čase aktivně propagovat konkrétní produkty CK s možností jejich okamžitého prodeje.
  • Funguje efektivnějí než posílání nabídek provizním prodejcům na email - provizní prodejce může ihned vytvořit poptávku na Váš produkt nebo jí předat potenciálnímu klientovi (formou PDF, emailem, letákem do výlohy atd.).
  • Produkty do Axelerátoru si můžete vkládat kdykoliv sami a k dispozici máte přehledné statistiky


  •  

CeSYS Axelerátor

 

Kolik stojí?

 

CeSYS Axelerator funguje na principu placeného období (1, 6 nebo 12 měsíců), v rámci kterého je možné vystřídat na titulních stránkách všech CeSYS Vyhledávačů (B2B) neomezený počet vybraných termínů. V jeden moment současně lze zobrazovat maximálně tři termíny (jeden celý sloupec).

Kontakt

Kontaktujte nás pro více informaci.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading