Podzim je tu, vyrážíme za vámi!

Letní sezona pomalu končí a CeSYS vyráží za Vámi. Přijďte se seznámit s novinkami, které posouvají CeSYS opět o kus dále. Těšíme se na setkání! Začínáme veletrhy Srdečně...

Letní sezona pomalu končí a CeSYS vyráží za Vámi. Přijďte se seznámit s novinkami, které posouvají CeSYS opět o kus dále. Těšíme se na setkání!

Začínáme veletrhy

Srdečně vás zveme na pražský Travel Meeting Point, který se uskuteční ve dnech 29. - 30. října. Workshop navazuje na tradici veletrhu MADI, jehož se CeSYS úspěšně účastnil v minulých letech. K dispozici budeme mít vše potřebné pro prezentaci CeSYSu a budeme připraveni na vaše dotazy. Pokud nás chcete na TMP navšívit, zaregistrujte se zdarma zde.

Ještě před Travel Meeting Pointem se s námi můžete setkat na novém veletrhu Albo Travel Market.. Ten se uskuteční již 16. - 17.října v Centru Babylon v Liberci.

Registrace na podzimní školení otevřena

Oblíbená bezplatná školení CeSYSu nebudou chybět ani tento podzim.

Zaregistrovat se můžete již nyní, setkat se můžeme v:

Detailní program školení zveřejníme co nejdříve (nebojte se, nebude to dlouhé:)).

Občerstvení a internet je zajištěn.

Na konci každého školení vylosujeme výherce hodnotné ceny od partnerů školení - CK Expecta a CK Time Travel.

Školení je otevřené i pro cestovky, které CeSYS zatím nevyužívají.

Registrujte se zde

Těšíme se na setkání!

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading