Podzim je tu, vyrážíme za vámi!

Letní sezona pomalu končí a CeSYS vyráží za Vámi. Přijďte se seznámit s novinkami, které posouvají CeSYS opět o kus dále. Těšíme se na setkání! Začínáme veletrhy Srdečně...

Letní sezona pomalu končí a CeSYS vyráží za Vámi. Přijďte se seznámit s novinkami, které posouvají CeSYS opět o kus dále. Těšíme se na setkání!

Začínáme veletrhy

Srdečně vás zveme na pražský Travel Meeting Point, který se uskuteční ve dnech 29. - 30. října. Workshop navazuje na tradici veletrhu MADI, jehož se CeSYS úspěšně účastnil v minulých letech. K dispozici budeme mít vše potřebné pro prezentaci CeSYSu a budeme připraveni na vaše dotazy. Pokud nás chcete na TMP navšívit, zaregistrujte se zdarma zde.

Ještě před Travel Meeting Pointem se s námi můžete setkat na novém veletrhu Albo Travel Market.. Ten se uskuteční již 16. - 17.října v Centru Babylon v Liberci.

Registrace na podzimní školení otevřena

Oblíbená bezplatná školení CeSYSu nebudou chybět ani tento podzim.

Zaregistrovat se můžete již nyní, setkat se můžeme v:

Detailní program školení zveřejníme co nejdříve (nebojte se, nebude to dlouhé:)).

Občerstvení a internet je zajištěn.

Na konci každého školení vylosujeme výherce hodnotné ceny od partnerů školení - CK Expecta a CK Time Travel.

Školení je otevřené i pro cestovky, které CeSYS zatím nevyužívají.

Registrujte se zde

Těšíme se na setkání!

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading