Klient nenašel na webu zájezd? Už o něj nepřijdete.

Nechcete aby Vaši klienti naštvaně odcházeli protože nenašli svůj vysněný zájezd? Právě proto Vás jsme připravili naši novinku. Ve chvíli kdy klient nenajde v rámci svých požadavků žádný zájezd, bude moci odeslat automaticky vyplněnou zprávu přímo Vám.

Nechcete aby Vaši klienti naštvaně odcházeli protože nenašli svůj vysněný zájezd? Právě proto Vás jsme připravili naši novinku. Ve chvíli kdy klient nenajde v rámci svých požadavků žádný zájezd, bude moci odeslat automaticky vyplněnou zprávu přímo Vám.

Kdy se automatická zpráva zobrazí?

Zpráva se zobrazí vždy, když systém nenalezne žádný zájezd, který by odpovídal kritériím zadaným ve vyhledávací masce. Do teď se zobrazovala pouze hláška, že "se bohužel nepodařilo nic nalézt". Nyní se klientovi zobrazí i vyplněný formulář s tím, co klient na webu hledal.

Callback na veřejném webu

Kde najdete přijaté přijaté zprávy?

Vždy když klient odešle tuto zprávu, přijde Vám upozornění na mail, který máte nastavený v administraci Nastavení -> Šablony e-mailů -> Příjemce emailu interní notifikace rezervace/callback. Zároveň se Vám zpráva uloží do záložky "Callback", který naleznete v Prodej -> Callback.

Seznam všech callbacků v systému

Jak zjistíte co klient vyplnil?

Následně si můžete prohlédnout detail zprávy přes modrou šipku ve sloupci Akce a tlačítkem Detail. V detailu naleznete všechna kritéria, která klient zadal při vyhledávání, a zároveň v poznámce naleznete informaci jakou vyhledávací masku použil.

Detail přijatého callbacku

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading