Vlastní hodnocení hotelů je k dispozici v CeSYSu

Potřebujete si vést vlastní poznámky k jednotlivým hotelům v CeSYSu? Například, zda nějaký konkrétní hotel je vhodný pro rodiny s dětmi nebo byste ho naopak nedoporučili seniorům? Pomocí funkce Hodnocení hotelů si můžete tyto informace ukládat v CeSYSu.

Potřebujete si vést vlastní poznámky k jednotlivým hotelům v CeSYSu? Například, zda nějaký konkrétní hotel je vhodný pro rodiny s dětmi nebo byste ho naopak nedoporučili seniorům? Pomocí nové funkce Hodnocení hotelů si můžete tyto informace přidávat v CeSYS Vyhledávači ke všem ubytovacím kapacitám v CeSYSu. A to ve všech verzích CeSYSu.

Kde můžete hodnocení vkládat?

Hodnotit ubytovací kapacity můžete v Web -> Ostatní -> Hodnocení ubytování nebo v interním CeSYS Vyhledavači v detailu jednotlivých ubytování (tlačítko Vlastní hodnocení).

Vlastní hodnocení hotelů

Jak můžete hotely hodnotit?

K dispozici máte následující možnosti:

  • procentuální hodnocení kvality ubytovací kapacity (0%, velmi špatný - 100%, velmi dobrý)
  • vaše doporučení ubytovací kapacity (Ano - ubytování bych doporučil(a) / Ne - ubytování bych nedoporučil(a)
  • vložit vlastní textovou poznámku k ubytovací kapacitě

Jak se hodnocení zobrazí?

U každého ubytování se zobrazí vložené hodnocení v procentech (0%, velmi špatný - 100%, velmi dobrý) a u doporučených ikona "medaile" před názvem ubytování ve výsledcích vyhledávání v interním CeSYS Vyhledávači.

Kdo hodnocení vidí?

Pouze vy v interním CeSYS Vyhledávači. Klientům na Vašem webu se hodnocení nezobrazuje.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading