Vlastní hodnocení hotelů je k dispozici v CeSYSu

Potřebujete si vést vlastní poznámky k jednotlivým hotelům v CeSYSu? Například, zda nějaký konkrétní hotel je vhodný pro rodiny s dětmi nebo byste ho naopak nedoporučili seniorům? Pomocí funkce Hodnocení hotelů si můžete tyto informace ukládat v CeSYSu.

Potřebujete si vést vlastní poznámky k jednotlivým hotelům v CeSYSu? Například, zda nějaký konkrétní hotel je vhodný pro rodiny s dětmi nebo byste ho naopak nedoporučili seniorům? Pomocí nové funkce Hodnocení hotelů si můžete tyto informace přidávat v CeSYS Vyhledávači ke všem ubytovacím kapacitám v CeSYSu. A to ve všech verzích CeSYSu.

Kde můžete hodnocení vkládat?

Hodnotit ubytovací kapacity můžete v Web -> Ostatní -> Hodnocení ubytování nebo v interním CeSYS Vyhledavači v detailu jednotlivých ubytování (tlačítko Vlastní hodnocení).

Vlastní hodnocení hotelů

Jak můžete hotely hodnotit?

K dispozici máte následující možnosti:

  • procentuální hodnocení kvality ubytovací kapacity (0%, velmi špatný - 100%, velmi dobrý)
  • vaše doporučení ubytovací kapacity (Ano - ubytování bych doporučil(a) / Ne - ubytování bych nedoporučil(a)
  • vložit vlastní textovou poznámku k ubytovací kapacitě

Jak se hodnocení zobrazí?

U každého ubytování se zobrazí vložené hodnocení v procentech (0%, velmi špatný - 100%, velmi dobrý) a u doporučených ikona "medaile" před názvem ubytování ve výsledcích vyhledávání v interním CeSYS Vyhledávači.

Kdo hodnocení vidí?

Pouze vy v interním CeSYS Vyhledávači. Klientům na Vašem webu se hodnocení nezobrazuje.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading