Vyberte si šablony do nového newsletteru

Na jarních workshopech avizované šablony pro využití v newsletteru v CeSYSu jsou tu. Vyberte si šablonu pro váš nový newsletter nebo si nechte od nás vytvořit šablonu dle vašich požadavků a oslovte efektivně vaše potenciální či stávající klienty.

Na jarních workshopech avizované šablony pro využití v newsletteru v CeSYSu jsou tu. Vyberte si šablonu pro váš nový newsletter nebo si nechte od nás vytvořit šablonu dle vašich požadavků a oslovte efektivně vaše potenciální či stávající klienty.

Proč si šablony pořídit?

  • Ušetříme vám čas s jejich tvorbou
  • Oslovíte potenciální nebo stávající klienty způsobem, který funguje
  • Zobrazení všech šablon jsme otestovali v nejpoužívanějších emailových klientech (MS Outlook, Mozilla Thunderbird, Gmail.com, Email.cz)
  • Věnujete se marketingu vaší cestovky, technické věci nechte na nás

 

Šablony vybírejte zde

 

Připravili jsme pro Vás 5 šablon. Objednat lze šablony jednotlivě za 500 Kč kliknutím na náhled šablony nebo tlačítko pod konkrétní šablonou. Alternativně lze objednat všech 5 šablon dohromady za zvýhodněnou cenu 2000 Kč. Ceny jsou bez DPH.

Pokud budete mít zájem o vytvoření šablony dle vašeho zadání, cena dle složitosti zadání.

Do všech šablon musíte doplnit pouze nabídku zájezdů a informace týkající se vaší cestovky (kontakty,logo atd.). Případně Vám s nastavením rádi poradíme.

Šablona č.1

Šablona newsletteru #1

 

 

 

Šablona č.2

 

Šablona newsletteru #2

 

 

 

Šablona č.3

 

Šablona newsletteru #3

 

 

 

Šablona č.4

 

Šablona newsletteru #4

 

 

 

Šablona č.5

 

Šablona newsletteru #5

 

 

 


 

Objednat všechny šablony (č.1 - č.5)

Objednavka vsech 5 sablon newsletteru

 

 

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading