Nový nástroj pro výběr států a destinací

V interním CeSYS Vyhledávači jsme vytvořili nové prostředí pro výběr zemí a destinací. Původní kombinace dvou multiselektů byly nahrazeny přehlednějším oknem, které umožňuje více možností nastavení vyhledávaných zemí a destinací.

Jak lze nově vyhledávat

Nové prostředí ve vyhledávání zemí a destinací

  • přehledné zobrazení zemí i destinací najednou v jednom dialogovém okně
  • kliknutím na nadřazenou destinaci se automaticky zaškrtnou i poddestinace a naopak
  • destinační stromy lze kliknutím na název země sbalit, po sbalení je za názvem zobrazen počet vybraných destinací
  • pomocí filtru v horní části lze veškeré země i veškeré dostupné destinace v reálném čase fulltextově prohledávat - hledá se i v destinacích zemí, které nejsou vybrané
  • pokud pomocí filtru vyhledáte destinaci jejíž země ještě není zaškrtnutá a tuto destinaci zaškrtnete, vybere se její země automaticky
  • v seznamu zemí jsou k dispozici nejoblíbenějši země, poté i abecední seznam
  • ve spodní části okna se zobrazují všechny vybrané země, které lze křížkem okamžitě odebrat, aniž byste je hledali v seznamu

Z technických důvodů není nové prostředí dostupní v prohlížeči Internet Explorer verze 8 a starších. Děkujeme za pochopení.

Věříme, že nové prostředí přispěje k rychlejšímu na přesnějšímu vyhledávaní zájezdů pro Vaše klienty :)

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading