Nový nástroj pro výběr států a destinací

V interním CeSYS Vyhledávači jsme vytvořili nové prostředí pro výběr zemí a destinací. Původní kombinace dvou multiselektů byly nahrazeny přehlednějším oknem, které umožňuje více možností nastavení vyhledávaných zemí a destinací.

Jak lze nově vyhledávat

Nové prostředí ve vyhledávání zemí a destinací

  • přehledné zobrazení zemí i destinací najednou v jednom dialogovém okně
  • kliknutím na nadřazenou destinaci se automaticky zaškrtnou i poddestinace a naopak
  • destinační stromy lze kliknutím na název země sbalit, po sbalení je za názvem zobrazen počet vybraných destinací
  • pomocí filtru v horní části lze veškeré země i veškeré dostupné destinace v reálném čase fulltextově prohledávat - hledá se i v destinacích zemí, které nejsou vybrané
  • pokud pomocí filtru vyhledáte destinaci jejíž země ještě není zaškrtnutá a tuto destinaci zaškrtnete, vybere se její země automaticky
  • v seznamu zemí jsou k dispozici nejoblíbenějši země, poté i abecední seznam
  • ve spodní části okna se zobrazují všechny vybrané země, které lze křížkem okamžitě odebrat, aniž byste je hledali v seznamu

Z technických důvodů není nové prostředí dostupní v prohlížeči Internet Explorer verze 8 a starších. Děkujeme za pochopení.

Věříme, že nové prostředí přispěje k rychlejšímu na přesnějšímu vyhledávaní zájezdů pro Vaše klienty :)

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading