Přejděte na Finance v CeSYSu, jsou zdarma!

Hledáte jednoduché a spolehlivé řešení pro tvorbu a evidenci Vašich účetních dokladů? Nechcete vést souběžně tuto agendu v několika systémech? Vyzkoušejte si modul Finance, který máte k dispozici ve Vašem CeSYSu. Důvodu, proč začít používat Finance, je hned několik.

Finance - úvodní obrázek

Modul Finance je dostupný zdarma ve všech verzích CeSYSu (Mini, Standard, Profi) a můžete v něm vystavovat a evidovat nejběžnější účetní doklady, se kterými se v provozu cestovní agentury setkáte - faktury, zálohové faktury, pokladní doklady a dobropisy.

Práce s těmito dokumenty je pak integrována s dalšími moduly v administraci (např. Smlouvy). Celý obchodní případ lze tedy administrativně vyřídit v rámci CeSYSu, tj. od přijaté poptávky, přes vystavení Smlouvy o zájezdu až po vytvoření faktury, pokladního dokladu atp. Nemusíte tedy "překlikávat" mezi různými systémy a šetříte tak čas sobě i Vaším klientům. Navíc máte vše na jednom místě, v přehledné a srozumítelné podobě, přizpůsobené agendě cestovní agentury nebo kanceláře. Shrňme si základní výhody Financí:

Proč přejít na Finance v CeSYSu?

  • Jsou k dispozici ve všech verzích CeSYSu.
  • Jsou propojené s dalšími moduly, které používáte.
  • Umožňují pracovat s nejběžnějšími účetními doklady.
  • Jsou přizpůsobené agendě cestovní agentury / kanceláře.
  • Šetří Váš čas a nic za ně neplatíte.

Rádi bychom Vám ukázali, jak můžete na Finance jednoduše přejít - je začátek roku, čili ideální příležitost to vyzkoušet. Pro jednoduchost a rychlost jsme pro Vás připravili Průvodce nastavení, který Vám pomůže vytvořit základní nastavení Vašich nových Financí. :)

Začínáme s Financemi - Průvodce nastavení

Při prvním otevření záložky Finance (Administrace -> Finance) ve Vaší administraci CeSYSu se vám zobrazí Průvodce nastavení údajů Vaší společnosti. Pro usnadnění můžete načíst základní údaje z registru ekonomických subjektů (ARES) na základě zadání vašeho IČ.

1) Vložení IČ Vaší společnosti. Finance automaticky najdou v ARESu Vaše firemní údaje.

Finance - Průvodce nastavení


2) Kontrola vložených údajů. Zkontrolujte automaticky doplněné údaje z ARESu.

Finance - Kontrola vložených údajů


3) Nastavení výchozích údajů fakturace. Nastavte výchozí specifický a konstantní symbol, splatnost faktur a email odesílatele faktur.

Finance - Nastavení výchozích údajů


4) Dokončení průvodce nastavení. Hotovo :). Vaše Finance byly nastaveny a zobrazí se Vám úvodní stránka Financí, můžete začít pracovat.

Finance - Dokončení průvodce nastavení


... a můžete začít pracovat, např. vystavovat faktury, příjmové a výdajové pokladní doklady :)

Jak na to si ukážeme v příštím newsletteru. Pokud chcete začít ihned, rádi Vám postup či Vaše dotazy zodpovíme na hotline podpoře - podpora@darkmay.cz nebo 480 00 25 25.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading