Přejděte na Finance v CeSYSu, jsou zdarma!

Hledáte jednoduché a spolehlivé řešení pro tvorbu a evidenci Vašich účetních dokladů? Nechcete vést souběžně tuto agendu v několika systémech? Vyzkoušejte si modul Finance, který máte k dispozici ve Vašem CeSYSu. Důvodu, proč začít používat Finance, je hned několik.

Finance - úvodní obrázek

Modul Finance je dostupný zdarma ve všech verzích CeSYSu (Mini, Standard, Profi) a můžete v něm vystavovat a evidovat nejběžnější účetní doklady, se kterými se v provozu cestovní agentury setkáte - faktury, zálohové faktury, pokladní doklady a dobropisy.

Práce s těmito dokumenty je pak integrována s dalšími moduly v administraci (např. Smlouvy). Celý obchodní případ lze tedy administrativně vyřídit v rámci CeSYSu, tj. od přijaté poptávky, přes vystavení Smlouvy o zájezdu až po vytvoření faktury, pokladního dokladu atp. Nemusíte tedy "překlikávat" mezi různými systémy a šetříte tak čas sobě i Vaším klientům. Navíc máte vše na jednom místě, v přehledné a srozumítelné podobě, přizpůsobené agendě cestovní agentury nebo kanceláře. Shrňme si základní výhody Financí:

Proč přejít na Finance v CeSYSu?

  • Jsou k dispozici ve všech verzích CeSYSu.
  • Jsou propojené s dalšími moduly, které používáte.
  • Umožňují pracovat s nejběžnějšími účetními doklady.
  • Jsou přizpůsobené agendě cestovní agentury / kanceláře.
  • Šetří Váš čas a nic za ně neplatíte.

Rádi bychom Vám ukázali, jak můžete na Finance jednoduše přejít - je začátek roku, čili ideální příležitost to vyzkoušet. Pro jednoduchost a rychlost jsme pro Vás připravili Průvodce nastavení, který Vám pomůže vytvořit základní nastavení Vašich nových Financí. :)

Začínáme s Financemi - Průvodce nastavení

Při prvním otevření záložky Finance (Administrace -> Finance) ve Vaší administraci CeSYSu se vám zobrazí Průvodce nastavení údajů Vaší společnosti. Pro usnadnění můžete načíst základní údaje z registru ekonomických subjektů (ARES) na základě zadání vašeho IČ.

1) Vložení IČ Vaší společnosti. Finance automaticky najdou v ARESu Vaše firemní údaje.

Finance - Průvodce nastavení


2) Kontrola vložených údajů. Zkontrolujte automaticky doplněné údaje z ARESu.

Finance - Kontrola vložených údajů


3) Nastavení výchozích údajů fakturace. Nastavte výchozí specifický a konstantní symbol, splatnost faktur a email odesílatele faktur.

Finance - Nastavení výchozích údajů


4) Dokončení průvodce nastavení. Hotovo :). Vaše Finance byly nastaveny a zobrazí se Vám úvodní stránka Financí, můžete začít pracovat.

Finance - Dokončení průvodce nastavení


... a můžete začít pracovat, např. vystavovat faktury, příjmové a výdajové pokladní doklady :)

Jak na to si ukážeme v příštím newsletteru. Pokud chcete začít ihned, rádi Vám postup či Vaše dotazy zodpovíme na hotline podpoře - podpora@darkmay.cz nebo 480 00 25 25.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading