Rychlejší vyhledávaní, rozšíření v top nabídkách a další novinky

I v letošním roce budeme pokračovat ve zdokonalování CeSYSu. Přinášíme první rozšíření a novinky.

Nová kritéria ve vyhledávaní

Do interního CeSYS Vyhledávače byla vložena 3 nová vyhledávací kritéria:

  • Minimálně snídaně - Vyhledá produkty CK se stravou minimálně snídaně.
  • Minimálně polopenze - Vyhledá produkty CK se stravou minimálně polopenze.
  • Minimálně all inclusive - Vyhledá produkty CK minimálně se stravou all inclusive.

Nová vyhledávací kritéria by měla přispět k rychlejšímu vyhledávání zájedů v CeSYS Vyhledávači

Nová kritéria ve vyhledávaní


Rozšíření možnosti zobrazení top nabídek

Do nastavení top nabídek byla přidána možnost nastavit počet zájezdů, které se zobrazí v detailu top nabídky po jejím rozkliknutí. Počet zobrazených top nabídek si můžete sami nastavit v: Administrace -> Web -> Top nabídky -> vybrat konkrétní top nabídku -> kolonka Počet v detailu -> zadat číslicí počet zobrazovaných top nabídek.

Rozšíření možnosti zobrazení top nabídek


Vylepšení odesílání nabídek z CeSYS Vyhledávače

Nabídky produktů CK z interního CeSYS Vyhledávače lze nyní jednoduše zasílat ve skryté kopii přímo na váš email. Navíc je po odeslání nabídky zobrazena informace, zda byl email úspěšně odeslán. Nabídky produktů CK, které odešlete svým klientům z CeSYS Vyhledávače tak máte možnost evidovat i na vašem firemním emailu.

Vylepšení odesílání nabídek z CeSYS Vyhledávače


Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading