Rychlá tvorba cestovní smlouvy a další novinky

Připravili jsme pro všechny CeSYSáky další sadu novinek a aktualizací, které by měly zrychlit a zjednodušit práci ve Vaší cestovce. Věříme, že se Vám přijdou vhod. :)

Rychlá tvorba cestovní smlouvy z Vyhledávače

Potřebujete vytvořit rychle cestovní smlouvu zákazníkovi na telefonu nebo u Vás v kanceláři. Není nic jednoduššího než si vyhledat požadovaný zájezd v interním CeSYS Vyhledávači a přejít ihned k vytvoření cestovní smlouvy. Všechny důležité informace o zájezdu se automaticky vloží do formuláře cestovní smlouvy. Doplnit stačí údaje o objednateli zájezdu, dalších účastnících a smlouva je připravená k tisku nebo odeslání na email klienta.

Ukázka možnosti rychlého vystavení cestovní smlouvy z CeSYS Vyhledávače.


Ukázka možnosti rychlého vystavení cestovní smlouvy z CeSYS Vyhledávače


Nové nástroje a rychlejší práce ve vlastních nabídkách

Pracujete v CeSYSu s "Vlastními nabídkami"? Rozhodli jsme se Vám zjednodušit práci při jejich vytváření i následné práci s nimi.

  • Hlavní novinkou je nově vytvořený přehled termínů s rozšířeným filtrováním (název zájezdu, kategorie nabídek)
  • Hromadné akce jako nastavení nebo zrušení last minute / first minute, mazání, aktivace / deaktivace
  • Druhy cen - sloupce Vyžadováno + Denně jdou taky přepínat přímo ze seznamu
  • Výběr datumů z widgetů

Ukázka hromadných akcí ve vlastních nabídkách

Ukázka hromadných akcí ve vlastních nabídkách


Na lyže s dětmi do Rakouska? Zkuste CK Sportkids

CK Sportkids se zaměřuje již několik let především na rodinné pobyty s programem pro děti od 3let. Zkušenosti s výukou sportu dětských kolektivů čerpá z více než třiceti let praktických zkušeností jak se zimními tak letními pobyty. Během těchto zájezdů tráví děti(od 3 let) dopoledne se zkušenými instruktory, kteří je učí lyžovat či jezdit na kole, a to v malých dětských skupinkách. CK Sportkids nabízí 10procent provizi, pokud si umístíte na své stránky logo sportkids 12procent. Rodiče mají dopoledne volný čas pro sebe. Jedná se o unikátní produkt na poli cestovního ruchu.

Jestliže vás tato nabídka oslovila a máte zájem o podrobnější informace, kontaktujte pana Zemana z cestovní kanceláře Sportkids prostřednictvím e-mailu filipzeman@sport-kids.cz. Poskytne vám materiály a další informace, abyste mohli své klienty o nabídce informovat.

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading