Rychlá tvorba cestovní smlouvy a další novinky

Připravili jsme pro všechny CeSYSáky další sadu novinek a aktualizací, které by měly zrychlit a zjednodušit práci ve Vaší cestovce. Věříme, že se Vám přijdou vhod. :)

Rychlá tvorba cestovní smlouvy z Vyhledávače

Potřebujete vytvořit rychle cestovní smlouvu zákazníkovi na telefonu nebo u Vás v kanceláři. Není nic jednoduššího než si vyhledat požadovaný zájezd v interním CeSYS Vyhledávači a přejít ihned k vytvoření cestovní smlouvy. Všechny důležité informace o zájezdu se automaticky vloží do formuláře cestovní smlouvy. Doplnit stačí údaje o objednateli zájezdu, dalších účastnících a smlouva je připravená k tisku nebo odeslání na email klienta.

Ukázka možnosti rychlého vystavení cestovní smlouvy z CeSYS Vyhledávače.


Ukázka možnosti rychlého vystavení cestovní smlouvy z CeSYS Vyhledávače


Nové nástroje a rychlejší práce ve vlastních nabídkách

Pracujete v CeSYSu s "Vlastními nabídkami"? Rozhodli jsme se Vám zjednodušit práci při jejich vytváření i následné práci s nimi.

  • Hlavní novinkou je nově vytvořený přehled termínů s rozšířeným filtrováním (název zájezdu, kategorie nabídek)
  • Hromadné akce jako nastavení nebo zrušení last minute / first minute, mazání, aktivace / deaktivace
  • Druhy cen - sloupce Vyžadováno + Denně jdou taky přepínat přímo ze seznamu
  • Výběr datumů z widgetů

Ukázka hromadných akcí ve vlastních nabídkách

Ukázka hromadných akcí ve vlastních nabídkách


Na lyže s dětmi do Rakouska? Zkuste CK Sportkids

CK Sportkids se zaměřuje již několik let především na rodinné pobyty s programem pro děti od 3let. Zkušenosti s výukou sportu dětských kolektivů čerpá z více než třiceti let praktických zkušeností jak se zimními tak letními pobyty. Během těchto zájezdů tráví děti(od 3 let) dopoledne se zkušenými instruktory, kteří je učí lyžovat či jezdit na kole, a to v malých dětských skupinkách. CK Sportkids nabízí 10procent provizi, pokud si umístíte na své stránky logo sportkids 12procent. Rodiče mají dopoledne volný čas pro sebe. Jedná se o unikátní produkt na poli cestovního ruchu.

Jestliže vás tato nabídka oslovila a máte zájem o podrobnější informace, kontaktujte pana Zemana z cestovní kanceláře Sportkids prostřednictvím e-mailu filipzeman@sport-kids.cz. Poskytne vám materiály a další informace, abyste mohli své klienty o nabídce informovat.

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading