Představujeme CK Nirvana Travel

Představujeme Vám novou CK v portfoliu CeSYSU : CK Nirvana Travel - specialistu na Srí Lanku, Thajsko, Vietnam a Malajsii.

CK Nirvana Travel se specializuje na Srí Lanku, Vietnam a Malajsii, jejichž popularita mezi turisty celosvětově prudce vzrůstá. K těmto destinacím provozuje CK, čtivé a komplexní infoweby (www.srilanka-travel.cz, www.vietnam-travel.cz a www.malajsie-travel.cz), které podrobně seznamují návštěvníky s jednotlivými zeměmi.

V nabídce má CK Nirvana Travel unikátní okruhy na privátní bázi(včetně tématicky zaměřených) a celoročně cenově výhodné pobytové zájezdy. Pokud se rozhodnete spolupracovat s CK Nirvana Travel, Vaši klienti dostanou možnost cestovat s individuální péčí s odborníky, kteří rozumí tomu, co prodávají.

Kontaktní informace

Cestovní kancelář Nirvana Travel s.r.o.
Roháčova 145/14, 130 00 Praha 3
IČ: 01981749
DIČ: CZ01981749

Tel.: 222 553 624
Mobil: 702 094 885
E-mail: info@nirvanatravel.cz

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading