Představujeme CK Nirvana Travel

Představujeme Vám novou CK v portfoliu CeSYSU : CK Nirvana Travel - specialistu na Srí Lanku, Thajsko, Vietnam a Malajsii.

CK Nirvana Travel se specializuje na Srí Lanku, Vietnam a Malajsii, jejichž popularita mezi turisty celosvětově prudce vzrůstá. K těmto destinacím provozuje CK, čtivé a komplexní infoweby (www.srilanka-travel.cz, www.vietnam-travel.cz a www.malajsie-travel.cz), které podrobně seznamují návštěvníky s jednotlivými zeměmi.

V nabídce má CK Nirvana Travel unikátní okruhy na privátní bázi(včetně tématicky zaměřených) a celoročně cenově výhodné pobytové zájezdy. Pokud se rozhodnete spolupracovat s CK Nirvana Travel, Vaši klienti dostanou možnost cestovat s individuální péčí s odborníky, kteří rozumí tomu, co prodávají.

Kontaktní informace

Cestovní kancelář Nirvana Travel s.r.o.
Roháčova 145/14, 130 00 Praha 3
IČ: 01981749
DIČ: CZ01981749

Tel.: 222 553 624
Mobil: 702 094 885
E-mail: info@nirvanatravel.cz

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading