"Oblíbené" záložky pro rychlejší práci v administraci CeSYSu

Pracujete pravidelně jen s některými záložkami v administraci Vašeho CeSYSu (např. Poptávky, Smlouvy atd.) a potřebujte se mezi nimi rychle překlikávat? Vytvořte si vlastní menu oblíbených záložek a pracujte rychleji a pohodlněji. :)

Vytvořili jsme pro všechny uživatele CeSYS další novou funkci v administraci CeSYSu - záložku "Oblíbené".

V každé hlavní sekci dostupné přes menu (např. Poptávky, Zákazníci atd.) najdete v pravém horním rohu oranžovou ikonu "hvězdy". Pokud na ní kliknete kurzorem myši, sekce se automaticky přidá do "Oblíbených". .

Seznam takto přidaných oblíbených položek je poté dostupný přes ikonu malé hvězdičky v levém horním rohu administrace, vedle ikonky "domečku", která odkazuje na úvodní stránku). Přidat do oblíbených si můžete maximálně 10 položek.


Oblíbené záložky v CeSYSu


Sekce přidané do "Oblíbených" poznáte tak, že oranžová ikona hvězdy je zcela vyplněná oranžovou barvou. Sekce, které nejsou přidané do "Oblíbených" jsou označeny pouze oranžovým obrysem hvězdy.

Odebrání položky z oblíbených provedete opětovným kliknutím na oranžovou ikonu hvězdy v příslušné sekci.

Věříme, že si "Oblíbené" rychle oblíbíte a budou Vám usnadňovat práci v CeSYSu.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading