"Oblíbené" záložky pro rychlejší práci v administraci CeSYSu

Pracujete pravidelně jen s některými záložkami v administraci Vašeho CeSYSu (např. Poptávky, Smlouvy atd.) a potřebujte se mezi nimi rychle překlikávat? Vytvořte si vlastní menu oblíbených záložek a pracujte rychleji a pohodlněji. :)

Vytvořili jsme pro všechny uživatele CeSYS další novou funkci v administraci CeSYSu - záložku "Oblíbené".

V každé hlavní sekci dostupné přes menu (např. Poptávky, Zákazníci atd.) najdete v pravém horním rohu oranžovou ikonu "hvězdy". Pokud na ní kliknete kurzorem myši, sekce se automaticky přidá do "Oblíbených". .

Seznam takto přidaných oblíbených položek je poté dostupný přes ikonu malé hvězdičky v levém horním rohu administrace, vedle ikonky "domečku", která odkazuje na úvodní stránku). Přidat do oblíbených si můžete maximálně 10 položek.


Oblíbené záložky v CeSYSu


Sekce přidané do "Oblíbených" poznáte tak, že oranžová ikona hvězdy je zcela vyplněná oranžovou barvou. Sekce, které nejsou přidané do "Oblíbených" jsou označeny pouze oranžovým obrysem hvězdy.

Odebrání položky z oblíbených provedete opětovným kliknutím na oranžovou ikonu hvězdy v příslušné sekci.

Věříme, že si "Oblíbené" rychle oblíbíte a budou Vám usnadňovat práci v CeSYSu.

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading