Pozvánka na prezentaci s CK Neckermann

Rádi bychom Vás pozvali na prezentaci katalogů CK Neckermann "Léto u moře 2014", která se uskuteční v hotelů Aquapalace Praha v úterý 26.11.2013 od 9.30. Využijte jedinečnou možnost seznámit se s novinkami, které CK Neckermann pro Vaše klienty připravili pro následující letní sezonu a zúčastněte se slosování o zajímavé ceny.

Akcí bude provázet moderátor Aleš Háma, který má pro tuto příležitost přichystáno mnoho otázek o krásné ceny. Můžete se těšit i na slosování. Každý z Vás bude do soutěže zapojen na základě dosaženého obratu v minulém obchodním roce. Za každých sto tisíc obratu pak dostanete los navíc. Připravili jsme pro Vás mnoho atraktivních výher jako 3x iPad Apple mini, zájezdy, Xbox 360 a mnoho dalších.

CeSYS je partnerem této prezentace, budete se moci seznámit s novinkami a máme pro Vás připravení i překvapení.

Na setkání CK Neckermann představí také inovace v rezervačním systému TravelViewer, stejně jako naše nové projekty.

Čekají Vás také další zajímavá překvapení, jako stánky s kulinářskými ukázkami z vybraných destinací. Kvalitní jídlo a pití bude konečně k dispozici po celý den.

Po skončení prezentace budou mít účastníci setkání možnost užít si závěr dne v Aquaparku Čestlice a to zcela zdarma!

Letos jsme pro Vás také nově připravili dopravu na školení zdarma!

Využijte naší autobusové dopravy na prezentaci a zpět a odvezte si naše nové katalogy.

Přihlášku na akci a podrobnější informace naleznete zde.

Celý tým Neckermann Cestovní kanceláře se již těší na setkání s Vámi!

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading