Pozvánka na prezentaci s CK Neckermann

Rádi bychom Vás pozvali na prezentaci katalogů CK Neckermann "Léto u moře 2014", která se uskuteční v hotelů Aquapalace Praha v úterý 26.11.2013 od 9.30. Využijte jedinečnou možnost seznámit se s novinkami, které CK Neckermann pro Vaše klienty připravili pro následující letní sezonu a zúčastněte se slosování o zajímavé ceny.

Akcí bude provázet moderátor Aleš Háma, který má pro tuto příležitost přichystáno mnoho otázek o krásné ceny. Můžete se těšit i na slosování. Každý z Vás bude do soutěže zapojen na základě dosaženého obratu v minulém obchodním roce. Za každých sto tisíc obratu pak dostanete los navíc. Připravili jsme pro Vás mnoho atraktivních výher jako 3x iPad Apple mini, zájezdy, Xbox 360 a mnoho dalších.

CeSYS je partnerem této prezentace, budete se moci seznámit s novinkami a máme pro Vás připravení i překvapení.

Na setkání CK Neckermann představí také inovace v rezervačním systému TravelViewer, stejně jako naše nové projekty.

Čekají Vás také další zajímavá překvapení, jako stánky s kulinářskými ukázkami z vybraných destinací. Kvalitní jídlo a pití bude konečně k dispozici po celý den.

Po skončení prezentace budou mít účastníci setkání možnost užít si závěr dne v Aquaparku Čestlice a to zcela zdarma!

Letos jsme pro Vás také nově připravili dopravu na školení zdarma!

Využijte naší autobusové dopravy na prezentaci a zpět a odvezte si naše nové katalogy.

Přihlášku na akci a podrobnější informace naleznete zde.

Celý tým Neckermann Cestovní kanceláře se již těší na setkání s Vámi!

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading