Jednodušší a přehlednější - spouštíme CeSYS 3

Konec nepřehledným seznamům, nelogickému řazení nástrojů, strohé grafice - uklidili jsme administraci CeSYSu a vytvořili pro Vás prostředí, se kterým si budete rozumět. Navíc postupy práce s jednotlivými nástroji zůstaly zachovány, čili není nutné se učit cokoli nového.

Přihlašte se do Vašeho nového CeSYSu 3, startujeme 11. října ve večerních hodinách. A samozřejmě pro všechny stávající cestovky zdarma .

Chceme, aby Váš byznys šlapal. K tomu potřebujete jednoduchý a efektivní nástroj , který pokryje celou agendu provizního prodeje. Seznamte se s novým administračním prostředím CeSYSu 3. Web, Prodej, Vyhledávač, Finance a Nastavení - vše na jednom místě, logicky členěné a zabalené do přehledné grafiky.

Nové prostředí lze používat i na Vašem chytrém mobilním telefonu nebo tabletu.

.

Přihlašování do administrace

Přihlašování do administrace

Titulní stránka administrace

Titulní stránka administrace

Web

Web

Jako první záložka v administraci je WEB, která z největší části nahrazuje Redakční systém. Sjednocuje všechny nástroje pro správu a úpravu webu. Najdeme zde Správu obsahu, Stránky, Menu, Side-box, Vyhledávací masku, Top nabídky, Filtrovací kritéria, SEO, Stats, API. Pod položkou ostatní najdete Aktuality, Reklamní banery, Slidery, Formuláře, Státy, Destinace, Počasí, Kurzy měn, Design obsahu, Design galerie obrázků a Priority hotelů.

Prodej

Prodej

Prodej vznikl sjednocením Nabídek a poptávek a Rezervací a Smluv. Nejvýraznější změnou je sloučení cestovních kanceláří z obou původních sekcí. Uspořádání položek je logičtější a přehlednější, pohyb v sekci je oproti původní verzi intuitivnější.

Vyhledávač

Vyhledávač

Sekce Vyhledávač zůstala beze změny.

Finance

Finance

Sekce Finance zůstala obsahově beze změny. Vizuálně se proměnila stejně jako ostatní sekce administrace do přehlednější grafiky..

Nastavení

Nastavení

Zde najdete Základní nastavení, Nastavení vzhledu, Šablony e-mailů a Uživatele.

Věříme, že se Vám bude CeSYS 3 líbit.

Tým CeSYS

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading