Click2Claim míří exkluzivně do CeSYSu

Hledáte pro Vaší cestovku a Vaše klienty bezproblémové řešení kompenzací od leteckých společností na které mají zákonný nárok? Ve spolupráci s Click2Claim.eu přináší CeSYS nabídku programů Travel, které Vám pomohou online a s maximální péčí tyto případy řešit. Produkty Travel budou od listopadu k dispozici exkluzivně v CeSYSu.

Společnost Click2Claim.eu se problematice kompenzací v letecké dopravě věnuje již 4 roky a patří mezi stabilní partnery mnoha subjektů působících v cestovním ruchu v rámci celé EU.

V případě, že byl Vašim klientům například zrušen, výrazně zpožděn, přesměrován nebo odepřen nástup na palubu letadla, mají nárok na finanční kompenzaci v závislosti na vzdálenosti letu a okolnostech případu. Tato povinnost pro letecké přepravce vychází z Nařízení Evropského parlamentu a Rady Evropské unie č. 261/2004 a souvisejících právních předpisů. Toto nařízení je závazné pro lety do/z území EU všech leteckých společnosti členských zemí EU (včetně Švýcarska, Norska a Islandu) a pro lety všech společností odlétajících z letiště umístěného v členské zemi Unie.

V CeSYSu budete moci v využít dvou produktů spadajících pod program Travel, a to produkty Asistent (možnost objednaní "pojištění" výše zmíněných skutečností k zájezdu) a Standard (podání žádosti po návratu z dovolené v případě zpoždění letu atd.).

Hlavními cíli programů Travel jsou:

  • snížení nákladů CK/CA s vyřizováním požadavků klientů
  • zvýšení spokojeností a loajality klientů CK/CA
  • Snadné řešení stížností klientů v letecké dopravě a rychlé dosažení jejich nároků
  • žádné vstupní náklady pro CK/CA
  • zajímavý finanční přínos (provizní forma spolupráce)
Již nyní je možné vyžádat si provizní smlouvy u Click2claim.eu na emailu info@click2claim.eu.

Tým CeSYS

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading