SardegnaTravel s online v CeSYSu

SARDEGNA TRAVEL je již 10 let českým lídrem v prodeji zájezdů na Sardinii a to nejen pro letní, ale zimní sezonu. Rádi bychom Vám představili nabídku zimních dovolených pro letošní sezónu, které můžete nabídnout Vaším klientům na webových stránkách nebo ihned online rezervovat v CeSYS Vyhledávači.

Vybrané zájezdy přímo od SARDEGNA TRAVEL najdete již nyní na titulní stránce Vašeho CeSYS Vyhledávače v Nejlepších nabídkách pro dnešní den.

Základem zimního produktu SARDEGNA TRAVEL je od roku 2007 katalog exkluzivích hotelů a residencí kopírující téma “SPORT - CHARME - GOURMET – WELLNESS” - aneb užijte si zimní dovolenou se vším všudy. I v zimě je možno rozvíjet a hýčkat všechny smysly. Hory, lyže a sportovní výkony patří neodmyslitelně k sobě pro řadu z nás, ale celkový zážitek z dovolené může být pestřejší - prožít si svou zaslouženou dovolenou naplno a načerpat novou energii.

Všechny hotely obsažené v tomto katalogu jsou osobně vybrané s pečlivostí a citem, s důrazem právě na uvedená témata. Stejně tak vybíráme ta nejkvalitnější lyžařská střediska, která se stabilně umísťují na předních příčkách žebříčků Top 10. V posledních letech jsme nabídku hotelů rozšířili o další kvalitní ubytovací kapacity, abychom se přiblížili širší veřejnosti. Stejná firemní filosofie jde ruku v ruce s celou destinací Sardinie.

Rádi zajistíme pro Vaše klienty i další služby. Na vyžádání zařídíme linkovou leteckou dopravu a transfery na místě z letiště do cílové destinace a zpět. Pro skupiny 10 osob a více připravujeme nabídky přímo na míru a to i v jiných než nabízených kapacitách i lyžařských střediscích.

Aktivujte si SARDEGNA TRAVEL ve Vašem CeSYSu!

Kontakty:

Cestovní kancelář SARDEGNA TRAVEL s.r.o.
Slovenská 1, 120 00 Praha 2
Tel.: 222 320 126

Email: info@skiinitaly.cz
Web: www.dolomity-alpy.cz

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Systém CeSYS využívá naše cestovní agentura od roku 2014. Za tu dobu udělali v systému řadu vylepšení. Cokoliv jsme chtěli dořešit, ať se to týkalo tvorby webu nebo administrace, tak nám vždy vyšli z technické podpory maximálně vstříc. Oceňujeme hlavně přístup a trpělivost pracovníků podpory. Vřele doporučujeme i ostatním prodejcům, neskutečně nás to posunulo při prodeji zájezdů.

Dagmar Babičková (https://www.cktravel.cz/)

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading