SardegnaTravel s online v CeSYSu

SARDEGNA TRAVEL je již 10 let českým lídrem v prodeji zájezdů na Sardinii a to nejen pro letní, ale zimní sezonu. Rádi bychom Vám představili nabídku zimních dovolených pro letošní sezónu, které můžete nabídnout Vaším klientům na webových stránkách nebo ihned online rezervovat v CeSYS Vyhledávači.

Vybrané zájezdy přímo od SARDEGNA TRAVEL najdete již nyní na titulní stránce Vašeho CeSYS Vyhledávače v Nejlepších nabídkách pro dnešní den.

Základem zimního produktu SARDEGNA TRAVEL je od roku 2007 katalog exkluzivích hotelů a residencí kopírující téma “SPORT - CHARME - GOURMET – WELLNESS” - aneb užijte si zimní dovolenou se vším všudy. I v zimě je možno rozvíjet a hýčkat všechny smysly. Hory, lyže a sportovní výkony patří neodmyslitelně k sobě pro řadu z nás, ale celkový zážitek z dovolené může být pestřejší - prožít si svou zaslouženou dovolenou naplno a načerpat novou energii.

Všechny hotely obsažené v tomto katalogu jsou osobně vybrané s pečlivostí a citem, s důrazem právě na uvedená témata. Stejně tak vybíráme ta nejkvalitnější lyžařská střediska, která se stabilně umísťují na předních příčkách žebříčků Top 10. V posledních letech jsme nabídku hotelů rozšířili o další kvalitní ubytovací kapacity, abychom se přiblížili širší veřejnosti. Stejná firemní filosofie jde ruku v ruce s celou destinací Sardinie.

Rádi zajistíme pro Vaše klienty i další služby. Na vyžádání zařídíme linkovou leteckou dopravu a transfery na místě z letiště do cílové destinace a zpět. Pro skupiny 10 osob a více připravujeme nabídky přímo na míru a to i v jiných než nabízených kapacitách i lyžařských střediscích.

Aktivujte si SARDEGNA TRAVEL ve Vašem CeSYSu!

Kontakty:

Cestovní kancelář SARDEGNA TRAVEL s.r.o.
Slovenská 1, 120 00 Praha 2
Tel.: 222 320 126

Email: info@skiinitaly.cz
Web: www.dolomity-alpy.cz

Nedávné články

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading