Vylepšili jsme odesílání nabídek z CeSYS Vyhledávače

Během včerejšího odpoledne jsme pro naše klienty spustili novinku - odesílání zájezdů uloženách ve schránce přes interní vyhledávač.

O co jde?

V CeSYS Vyhledavači v administraci je možné vkládat zájezdy do schránky. Nyní je možné odeslat všechny zájezdy zde uložené pomocí e-mailu přímo z administrace CeSYSu.

Jak na to?

V interním CeSYS Vyhledávači si vložíme požadované zájezdy do schránky pomocí tlačítka Vložit do schránky. Poté klikneme na Schránka zájezdů (pod vyhledávací maskou), otevře se nám dialogové okno, ve kterém vybereme Odeslat e-mailem. Po kliknutí na tlačítko se zobrazí náhled e-mailu. Nabídky se poskládají automaticky, ale veškerý obsah e-mailu lze měnit. Základní texty, které se vkládají, můžete upravit pomocí Šablony mailu s ID 14.

Nabídky z vyhledávače

Není to jen o softwaru. Od roku 2008 pomáháme růst stovkám cestovek.

Na systému CeSYS provozuji cestovní agenturu NUBIS.CZ třetím rokem. Domnívám se, že tento systém je vhodný pro cestovní agentury všech velikostí. Někdo může říci, že zde to, či ono chybí a bude mít pravdu. Já k tomu dodávám, že za dobu kdy na tomto systému pracuji, udělal CeSYS obrovský krok kupředu, a pokud jsem přišel s nějakým smysluplným nápadem na vylepšení, nikdy nebyl zavrhnut a na jeho zpracování začal CeSYS pracovat. Mohu jen dodat, že bych neměnil.

Zdeněk Kochta (www.nubis.cz)

Na systému CeSYS uceňuji jeho sofistikovanost, pevnou cenu za licenci, přestože jsou stále přidávány nové funkce a dobrou komunikaci s technickou podporou. Systém nabízí široké možnosti personalizace pro uživatele bez znalosti tvorby webu, jeho administrace je dostatečně intuitivní a člověk si ho osvojí za pár hodin. Vždy je co zlepšovat, ale na lidech, kteří CeSYS vyvíjí, je vidět, že to ví a že je to baví.

Roman Korecký (www.dovln.cz)

Spolupracuji s CeSYSem od počátku roku 2009. Od té doby přibylo v systému mnoho novinek a ,"vychytávek", které usnadňují mně a mým klientům orientaci na stránkách. Velmi kladně hodnotím také přístup, znalost problematiky a trpělivost pracovníků Podpory, kteří jsou vždy k dispozici a snaží se pomáhat při řešení problémů v tvorbě stránek. Myslím, že systém je nastaven tak, aby si všichni prodejci mohli nastavit prezentaci své firmy na webu, jak si představují.

Iva Křečková (www.royaltour.cz)

Moc děkuji a děkuji vůbec celému cesysu za spolupráci, protože cokoliv je třeba, tak hned řešíte.

Yveta Katrová (www.ca-yvetta.cz)

loading